Ogromna sensacja! Wielkie poniżenie w nowym Big Brotherze

Ogromna sensacja! Wielkie poniżenie w nowym Big Brotherze Źródło: player.pl

TVN zadziwił swoich widzów. W pierwszym odcinku w powracającej serii Big Brother doszło do sytuacji, której nikt z uczestników się nie spodziewał. Decyzja stacji wzbudziła oburzenie nie tylko fanów produkcji, ale także samych uczestników, którzy poczuli się poniżeni.

TVN może zaliczyć ten wieczór do jednych z najbardziej udanych w historii stacji. Premiera kolejnej edycji Big Brothera zgromadziła tłumy polskich widzów przed telewizorami, którzy dzisiejszej nocy poznali uczestników programu. W trakcie produkcji doszło do niespodziewanej sytuacji, która zaskoczyła wszystkich zebranych w Domu Wielkiego Brata. Fani są w szoku takim poniżeniem osób partycypujących w programie.

TVN przedstawił uczestników, po czym zadziwił wszystkich

Dzisiejszy odcinek serii był przez widzów telewizji TVN wyczekiwany miesiącami. Powrót produkcji na ekrany stacji był bardzo reklamowany, a samej produkcji towarzyszyły wielkie emocje. Nawet dzisiaj, w momencie premiery programu doszło do zamiany prezenterów i w miejsce Uli Chincz pojawił się Filip Chajzer. Po prezentacji zasad zabawy, uczestników i wyznania Agnieszki Szulim dotyczącego płci Wielkiego Brata, doszło do bardzo niespodziewanej sytuacji, która może odbić się na całej produkcji.

Ostatni z zaprezentowanych uczestników - Daniel, dostał od Szulim karteczkę, którą miał odczytać dopiero po przekroczeniu progu domu "Wielkiego Brata". Po przywitaniu się - najpierw z uczestniczkami, a dopiero później uczestnikami, otworzył kopertę z informacją, która wstrząsnęła wszystkimi na planie produkcyjnym.

Uczestnicy będą musieli spędzić noc poza domem

Pomimo tego, że stacja przez długi czas w materiałach reklamowych pokazywała, jak będzie wyglądać dom Wielkiego Brata i jakich luksusów mogą spodziewać się na miejscu uczestnicy, to okazuje się, że akcja produkcji będzie miała miejsce także poza murami domu.

Dobitnie przekonali się o tym uczestnicy, którzy zostali wywołani, do spędzenia nocy w ogrodzie. Daniel, który przekazał informację miał również wybór i mógł pójść z nimi, albo wybrać ciepły dom. Z racji warunków pogodowych, mężczyzna zdecydował się pozostać w murach z resztą osób biorących udział w programie.

Ta decyzja wyjątkowo nie spodobała się wszystkim uczestnikom, którzy zaczęli zwracać uwagę, że nie powinno się tak robić. Szczególnie zszokowana była uczestniczka, która obawiała się spędzić noc w zimnie. Nikt jednak nie ulitował się nad uczestnikami, którzy nie mogli się spodziewać takiego obrotu spraw i poczuli się poniżeni przez telewizję.

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Nagły i nieoczekiwany zwrot w Big Brother! Tuż przed premierą zmienili prowadzącą
  4. Księżna Kate jest przeraźliwie chuda! Wygląda jak cieniutki patyczek
  5. Pavlović nagle zmienia zdanie o Żyle! Wygra Taniec z gwiazdami?

źródło: TVN

Następny artykuł