TVN produkuje seriale, które po wielu latach emisji w dalszym ciągu cieszą się olbrzymią popularnością. Nikt nie spodziewał się, że na planie jednego z nich może dojść do tak skandalicznego zachowania. Widzowie będą w szoku.

Skandaliczny seks dotyczy fabuły serialu „Na wspólnej”. Danusia nie wróci do Marka – obawiają się fani serialu TVN. Te spekulacje wydają się wprost niemożliwe, patrząc na parę i jej wspólnie spędzone szczęśliwie lata. Gdy Marek wdał się w romans z dużo młodszą Natalią, Danusia postanowiła zakończyć małżeństwo na dobre. Czy będzie chciała pokazać byłemu mężowi na co ją stać?

Serialowa Danusia była na dnie. Mąż po kilkudziesięciu latach małżeństwa wdał się w romans z dużo młodszą kobietą. Postać grana przez Lucynę Malec pogrążyła się w rozpaczy. Był to dla niej nieprawdopodobny cios, zwłaszcza gdy okazało się… że młodsza kochanka jest w ciąży! Fani popularnego serialu TVN byli zdruzgotani.

ZOBACZ TAKŻE: Fani „Na wspólnej” są wściekli! Twórcy podjęli szokującą decyzję

Danusia dała sobie jednak szansę i postanowiła umówić się z Januszem. Choć mieli spotkać się w teatrze, nagle… wylądowali w łóżku. Mile spędzone chwile przerwie pewna niezręczna sytuacja.

Fani serialu TVN w szoku! Czy Marek zawalczy o żonę?

Podczas upojnej nocy do drzwi Danusi zapuka jej były mąż. Przyniesie żonie bukiet czerwonych róż i będzie chciał ją prosić o wybaczenie. Niestety, bezskutecznie. Marek, stojąc przed drzwiami, usłyszy głośne śmiechy Danusi u Janusza. Odejdzie zdruzgotany, by następnego dnia przynieść kobiecie bukiet białych róż. Sytuację zaobserwuje Janusz, który właśnie umówił się z nową partnerką. Jak zachowa się zazdrosny były mąż?

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor Ojca Mateusza, Na Wspólnej i Pierwszej Miłości boleśnie poniżony. Upokorzyli go

Danusia i Marek byli udanym małżeństwem, wspólnie wychowali dwie córki. Fani serialu nie mogli uwierzyć, że jako odpowiedzialna głowa rodziny, podda się emocjom i wyląduje w łóżku z Natalią. Telewidzowie nie wątpili w całkowite rozstanie i do końca kibicowali małżeństwu w drodze do powrotu. Czy jeszcze uda im się znaleźć wspólny język?

Ola z "Na Wspólnej" skończyła 27 lat - tego o niej nie wiedzieliście!

TVN
youtube.com/screen/TVN
TVN
fot. wikimedia commons
grzegorz gzyl
wikipedia.org/grzegorzgzyl

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również