Córka jednej z najpopularniejszych gwiazd TVN wzięła właśnie ślub z kobietą. Wiadomo, kim jest jej żona

Córka jednej z najpopularniejszych gwiazd TVN wzięła właśnie ślub z kobietą. Wiadomo, kim jest jej żona Źródło: .

TVN ma pod swoimi skrzydłami popularną gwiazdę, która może się pochwalić wspaniałą nowiną. Jej córka właśnie wzięła ślub z drugą kobietą. Już wiadomo, kim jest świeżo upieczona żona córki celebrytki.

TVN wypromował gwiazdę, która ma teraz prawdziwy powód do dumy. Jej córka właśnie została żoną. Pociecha telewizyjnej ulubienicy wszystkich Polaków wzięła ślub z kobietą. 

Paulina Młynarska to polska aktorka oraz dziennikarka, która zasłynęła w telewizji TVN głównie jako prezenterka. Przez całe swoje życie była czterokrotnie zamężna. Na dzień dzisiejszy pozostaje  rozwiedziona z ostatnim z partnerów. Posiada tylko jedną córkę Alicję z pierwszego małżeństwa i to właśnie Ala obwieściła światu radosną nowinę.

Gwiazda TVN i ślub jedynej córki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Alicja Nauman co prawda nie udziela się w telewizji, ale jednak dba o to, żeby istotne dla niej wiadomości wiadomości  przekazywać jak największej liczbie internautów. Treści związane głównie z tematami feministycznymi i ekologicznymi publikuje na Instagramie. Oprócz tego jest artystką i performerką. Zrobiło się o niej głośno, gdy poszła w ślady Anji Rubik i zapozowała nago pośród plastikowych worków. Obie panie w ten sposób chciały zwrócić uwagę na problem śmieci na całym świecie. 

Ze względu na unikanie świateł reflektorów i medialnej otoczki nikt nie miał pojęcia, że kobieta niedawno wzięła ślub. Jedyny dowód na to, że wydarzenie miało rzeczywiście miejsce, to zdjęcie zamieszczone w relacji na Instagramie. Na fotografii widać dwie kobiety w eleganckich strojach tuż po ślubie.

O ukochanej Alicji niewiele wiadomo. Pewne jest jednak, że tak jak jej żona, intensywnie działa na rzecz świadomości ekologicznej i środowisk LGBT. Kobiety raczej unikają błysku fleszy, ale być może już niedługo wyjdzie na jaw, jak ma na imię partnerka córki gwiazdy TVN.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Dzisiejsza noc będzie wyjątkowo niebezpieczna. IMGW wydało pilne alerty na najbliższe dni

Gwiazda TVN nie wypowiedziała się na temat zmiany stanu cywilnego swojej córki. Zgodnie z Instagramem przebywa teraz na Zanzibarze i ćwiczy jogę. Niedawno wydała książkę o sile spokoju ducha i zgodnie z jej treścią odpoczywa wśród palm na pięknych plażach w Matemwe.

fot. Instagram/alka_nauman

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Agata Duda założyła takie buty, że aż oczy bolą od patrzenia. Zdjęcie z Brukseli podbija sieć
  4. Jackowski twierdzi, że na polskich ulicach dojdzie niedługo do strasznych wydarzeń. Jego wizja budzi niepokój
  5. Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła

źródło: se

Następny artykuł