Pilny alarm polskiej policji w TVN. Pedofil skrzywdził małą dziewczynkę, pomóżmy go złapać

Pilny alarm polskiej policji w TVN. Pedofil skrzywdził małą dziewczynkę, pomóżmy go złapać Źródło: pikio.pl

TVN podał informacje o poszukiwaniach groźnego pedofila, który zaatakował nieletnią dziewczynkę. Polska policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy, prosi o pomoc w jego schwytaniu.

TVN przekazał informacje polskiej policji, która jest w trakcie akcji poszukiwawczej groźnego pedofila. Mężczyzna miał kilka dni temu napastować nieletnią dziewczynkę. Ofiara dokładnie zapamiętała napastnika, sporządzono jego portret pamięciowy.

TVN informuje o poszukiwaniach groźnego pedofila

Nieletnia ofiara została wykorzystana seksualnie przez pedofila 19 września, w miejscowości Zduńska Wola (województwo łódzkie). Jak podała mł. insp. Joanna Kącka z Łodzi, udało się sporządzić portret pamięciowy oraz bardzo szczegółowo opisać poszukiwanego mężczyznę.

Sprawca to mężczyzna w średnim wieku - szacuje się, że ma od 40 do 50 lat. Jest szczupłej budowy ciała oraz ma bardzo wyraźną łysinę na środku głowy (z zarośniętymi bokami). Nosi charakterystyczne okulary, w momencie popełniania przestępstwa był w typowym stroju rowerowym. Miał również jaskrawą bluzę z nadrukiem AQUA i krótkie czarne spodenki, pod którymi miał czarne leginsy. Wyróżniał się ciemnymi sandałami ze skarpetkami.

Poszukiwany pedofil uchwycony na miejskim monitoringu

Oskarżonego o pedofilię mężczyznę złapały kamery na ulicy Łaskiej, placu Wolności, ulicy Getta Żydowskiego oraz niedaleko Łódzkiej. Poszukiwany rowerzysta poruszał się rowerem górskim w czerwonym kolorze. Dwukołowy pojazd miał zamocowany bagażnik z dwiema torbami turystycznymi, jedna była biała, druga czarna. Charakterystyczny był również mapnik na kierownicy oraz czerwony kask rowerowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponadto funkcjonariusze policji zdobyli nagrania z monitoringu, na którym widać podejrzanego. Policjanci apelują, aby każda osoba, która kojarzy mężczyznę lub posiada o nim informacje mogące posłużyć organom ścigania, skontaktowała się jak najszybciej z funkcjonariuszami.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana polska aktorka była molestowana przez księdza w konfesjonale. Zdradziła przerażające szczegóły po latach
2. Media poinformowały, co znajdywało się we krwi Piotra Woźniaka-Staraka w momencie jego śmierci. Tragedia

Policjant przydzielony do sprawy przyjmuje wszelkie zgłoszenia pod numerem 601 356 422. Ponadto wszelkie przydatne w sprawie informacje można zgłaszać pod numerami 43 824 43 11 oraz 43 824 43 03, które połączą interesantów z powiatowym komisariatem policji w Zduńskiej Woli.

fot. policja

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ziemniaki drożeją jak NIGDY. Trudno uwierzyć ile już kosztują
  2. Danuta Holecka powiedziała, co myśli o gwieździe TVN. Dziennikarka nie miała litości
  3. Rozłam w uwielbianym zespole disco-polo. Odszedł popularny wykonawca
  4. Smutne informacje dotyczące żony Zenka Martyniuka. Bolesna prawda ujrzała światło dzienne
  5. Adoptował psa, a kilka dni później dostał list od jego byłego właściciela. Po jego przeczytaniu, nie mógł przestać płakać

Źródło: TVN

Następny artykuł