Uczestnik kontrowersyjnego programu TVN ujawnia: "Robią show kosztem ludzi!"

Uczestnik kontrowersyjnego programu TVN ujawnia: "Robią show kosztem ludzi!" Źródło: Fot. screenshot TVN

TVN jest stacją, która wywołuje wiele kontrowersji. Jedni kochają ją za wyświetlane seriale i paradokumenty, inni krytykują za rzekomy brak rzetelności i liczne afery. Teraz jeden z uczestników programu emitowanego przez tę stację wyraził swoje oburzenie dotyczące sposobów wywoływania zainteresowania w widzach zgromadzonych przez telewizorami.

TVN od dwóch lat emituje program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Projekt ten, nazywany przez stację dokumentem, wzbudza tyle samo słów zachwytu, co krytyki. Stawianie przed ślubnym kobiercem dwóch zupełnie obcych dla siebie ludzi bez wątpienia nie jest czymś powszechnie spotykanym. W ostatnim czasie głos w tej sprawie zabrał sam uczestnik programu, który wziął ślub na antenie podczas I edycji.

TVN "robi show kosztem ludzi"

Jacek, który wziął udział w telewizyjnym eksperymencie w 2016 roku, bardzo krytycznie odnosi się do tamtego okresu. Mimo nieprzyjemnych doświadczeń, mężczyzna dalej obserwuje losy nowych uczestników. Swoje słowa krytyki wylewa na Instagramie, gdzie ostatnio wdał się w pewien konflikt. Jedna z komentatorek opisała przypadek, w którym kobiecie chcącej się ustatkować eksperci dobrali mężczyznę, który wciąż mieszka w akademiku. Jacek poczuł się tym dotknięty, ponieważ podczas swojego udziału w programie, również nie miał mieszkania. Odpowiedział kobiecie w bardzo krótki sposób: - Dobre, co? - odpisał. Kobieta poczuła się wzburzona. W trybie natychmiastowym wystosowała odpowiedź: - O ile dobrze pamiętam Jacku, to mieszkałeś z lokatorem na stancji, więc nie śmiej się z innych. Jestem zdumiona Jacku. Po programie wydawało się, że taki fajny facet z Ciebie, a to co wyprawiacie teraz z drugim kolegą z programu pod niemal każdym postem, to aż ręce opadają. Sam zostałeś oceniony po pozorach, a teraz co sam robisz w ten sposób komentując chłopaka? Smutne, naprawdę... - skomentowała internautka.

Jacek wyprowadzony z równowagi

To, co napisała komentująca, mocno dotknęło Jacka. W odpowiedzi odpisał: - Nie wszystko pokazali i historii mojej nie znasz, takiej samej sytuacji nie miałem. A śmieszy mnie, że dobierają ludzi bez wyciągnięcia wniosków z innych edycji - odparł atak.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ To mu jednak nie wystarczyło. W dalszych komentarzach ciągnął temat: - Idea programu super, wykonanie jest już gorsze zdecydowanie. Niektórym jest łatwiej znaleźć miłość, spotkać lub poznać drugą osobę. Niektórych ludzi dziwi logowanie się na portalach randkowych, innych randki w ciemno, kolejnych udział w programie. Gdyby było łatwiej, nie byłoby potrzeby tworzyć takich rzeczy ani portali ani innych różnych rzeczy. Eksperyment ma prawo się udać pod wieloma warunkami, jest w kim wybrać, każdy ma czyste intencje, a przede wszystkim osoby wybierające robią dopasowanie, a nie show kosztem ludzi - smutno odrzekł. Jak wy oceniacie ideę tego program? Śledzicie losy nowych uczestników?Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakwas z buraków zmienia życie! Potrafi zdziałać cuda
  2. Wassermann nigdy nie była tak szczera. Ujawniła jaka jest prywatnie
  3. Diana nigdy mu tego nie wybaczyła. W gabinecie Karola dokonała okropnego odkrycia
Następny artykuł