Nagły przełom ws. zaginionej Amelki. To jest przerażające

Nagły przełom ws. zaginionej Amelki. To jest przerażające Źródło: .

TVN opublikował wstrząsające wiadomości dotyczące uprowadzonej 3-letniej Amelki z Białegostoku. To przełomowa informacja, w której policja apeluje o pomoc i nie ignorowanie żadnych sygnałów. Każda minuta jest w tej sprawie niezwykle ważna.

TVN podało wstrząsające informacje, które mogą znacznie pomóc w odnalezieniu uprowadzonej dziewczynki i jej matki. Według wiadomości podanych przez portal, za porwaniem mógł stać ojciec dziecka. W chwili obecnej Prokuratura Okręgowa w Białymstoku nie wyraziła zgody na publikację danych osobowych mężczyzny. Ujawniono jednak jego wizerunek.

Sytuacja ta wstrząsnęła całą Polską. Do niedawna padały różne spekulacje, odnoszące się do przyczyn porwania i jego sprawców. Padały spekulacje dotyczące dawnych porachunków, okupu, a nawet handlu dziećmi. Fakt, że tak małe dziecko wraz z matką mógł porwać mąż i ojciec, w dodatku w sposób jawnie kojarzący się z najcięższymi przestępstwami, sprawia, że jest to sprawa podwójnie dramatyczna.

Policja z Białegostoku poszukuje ojca, który jest w tym momencie głównym podejrzanym. W chwili obecnej szuka go cała Polska, a odnalezienie tego człowieka może przyczynić się do odnalezienia uprowadzonej kobiety i dziecka.

Porwanie 3-letniej Amelki

Amelka została w czwartek porwana razem ze swoją matką przez dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy wciągnęli je na siłę do samochodu i odjechali. Doszło do niego w czwartek po godzinie 10, na osiedlu Dziesięciny. Mężczyźni użyli siły, aby zmusić do posłuszeństwa 25-letnią matkę z 3-letnią córką, Amelką. Wiadomo to z relacji kilku świadków zdarzenia.

Jednym z nich była babcia uprowadzonej kobiety - to własnie ona zawiadomiła policję. Pomimo szybkiej reakcji, nie udało się dogonić sprawców, a kilkaset metrów od miejsca zajścia znaleziono porzucony samochód. Citroen w kolorze ciemnoniebieskim został wypożyczony w Łomży na nazwisko ojca dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN publikuje wizerunek ojca Amelki. Trwa walka z czasem

Policja publikuje wizerunek mężczyzny. Jeśli ktokolwiek zauważy, spotka lub ma podejrzenie, gdzie ta osoba mogłaby przebywać, zobowiązany jest skontaktować się ze służbami. W związku z porwaniem został uruchomiony tak zwany "Child Alert", a tym samym specjalny numer, na który należy kierować wszelkie informacje w tej sprawie - 995. Można również je kierować na adres mailowy - childalert@policja.gov.pl

Tą sprawą żyje nie tylko Białystok, ale cała Polska. W to wstrząsające porwanie w biały dzień nadal nie może uwierzyć część społeczeństwa. Jednak jest nadzieja, że trop, który się pojawił, doprowadzi śledczych do odnalezienia matki z dzieckiem, całych i zdrowych.

Akcja poszukiwawcza dobiegła już końca. Więcej informacji znajdziecie klikając >>w ten link<<.

 

(źródło fot. Podlaska Policja)

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Konflikt Beaty Kozidrak i Rodowicz zażegnany? Padły MOCNE słowa!
  2. Karolina Szostak pokazała bardzo odważne zdjęcie. Rozpaliła nim fanów do czerwoności!
  3. Kuba nie żyje. Miał przed sobą całe życie, szybko znaleźli ciało
  4. Jakie życzenia złożyć na Dzień Kobiet? Nie zapomnij o kartce dla najbliższych
  5. Stan Gienka Loski pogarsza się, fani drżą. Trwa walka o życie

źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News