Trzecia edycja programu „Projekt Lady” po raz kolejny przyciąga przed ekrany telewizorów tysiące widzów. Show wywołuje ogromne emocje nie tylko wśród fanów, ale także samych uczestniczek. W sieci udostępniono właśnie nagranie zza kulis, na którym zobaczymy jedną z młodych kobiet we łzach. Dlaczego się rozpłakała?

Każda seria „Projektu Lady” naznaczona jest wieloma poruszającymi chwilami. Chociaż program wciąż spotyka się z dużą krytyką, nie traci na ogromnej popularności.

„Projekt Lady”: wyjątkowe spotkanie

Dużym zainteresowaniem widzów cieszy się więc nagranie, na którym widzimy spotkanie uczestniczek trzeciej edycji ze zwyciężczynią pierwszej serii – Patrycją Wieją. Kobieta odwiedziła swoje następczynie, aby im doradzić i zobaczyć, w jakich warunkach żyją oraz czy dobrze się ze sobą dogadują.

Między Wieją oraz mieszkankami pałacu w Rozalinie ewidentnie nawiązała się pozytywna znajomość. Kobiety żartowały, zwierzały się sobie oraz opowiadały o planach na przyszłość.

Wielka radość i ogromne wzruszenie

Ich relacja okazała się ostatecznie na tyle bliska, że jedna z uczestniczek – 21-letnia Agnieszka Koszelak popłakała się w czasie pożegnania ze zwyciężczynią pierwszej edycji show. Przyznała także, że niezwykle zazdrości jej sukcesu, który odniosła oraz nowego życia rozpoczętego po zakończeniu programu.

Wieja była także wyraźnie poruszona łzami koleżanki. Przytuliła ją i doradziła, aby zazdrość przemieniła w pozytywne uczucie, które da jej siłę oraz motywację do działania i pracy nad własnym rozwojem.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spełniło się marzenie Wojciechowskiej! Patrzy na to cała Polska
  2. Kompromitująca wpadka dziennikarza DDTVN! Zdumiewające słowa gości
  3. Pracownik Polsatu się wygadał. Tak Sławomir potraktował swoją żonę
  4. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce

Czy jesteś fanem programu "Projekt Lady"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkole


Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]

Zobacz również