TVN przekazuje niepokojące prognozy
.
Piotr Bernaciak - 9 Maja 2019

Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków

TVN postanowił przekazać swoim widzom niepokojące wiadomości na temat nadchodzących zmian w pogodzie, które mogą niepokoić każdego z nas. Wiele wskazuje na to, że czeka nas gwałtowne załamanie pogody, z którym będą musieli poradzić sobie wszyscy. Wiadomości nie są optymistyczne.

TVN informuje swoich widzów o załamaniu pogody, z którym muszą radzić sobie wszyscy Polacy. Wszystko przed nadciągający do naszego kraju niż Yukon, który może spowodować ogromne zmiany. Telewizja przekazała wiadomości, które z pewnością zmartwią bardzo wiele osób. Wygląda na to, że niekorzystna sytuacja bezpośrednio wpłynie na nasze życie. Niektórzy już teraz nie kryją swojego zaniepokojenia.

Synoptycy przekazują, że czekają nas ulewne opady deszczu, których nie mogliśmy doświadczyć w ostatnich dniach w większości naszego kraju. Co ciekawe, tym razem mają one objąć całe terytorium Polski, co z pewnością nie ucieszy osób, które liczyły na to, że w połowie maja będą mogły już liczyć na słoneczny weekend. Taka możliwość jest obecnie wykluczona w związku z zapowiedziami meteorologów.

Kim są ojcowie dzieci Marty Kaczyńskiej?Kim są ojcowie dzieci Marty Kaczyńskiej? Tatą jednej z córek nie był jej mążCzytaj dalej

TVN przekazuje informacje o niżu Yukon

Nad nasz kraj nadciąga niż Yukon, o czym informuje stacja TVN. Trafi on do nas ze Skandynawii, na wieść o czym wiele osób zaczęło spodziewać się gwałtownego ochłodzenia. Na to się jednak nie zanosi, choć wiele wskazuje na to, że i tak będziemy musieli radzić sobie z niesprzyjającymi okolicznościami pogody, które wpłyną na najbliższe kilka dni.

Wiele wskazuje na to, że czeka nas kilka trudnych dni, w trakcie których będziemy musieli zmagać się z działaniami pogody. Niż Yukon nawiedza kolejne państwa i nieuchronnie zbliża się do Polski, co martwi wiele osób. Część z nich z pewnością będzie musiała poradzić sobie z tym, co czeka nas już w najbliższym czasie. Wiadomości przekazywane przez TVN są dalekie od optymistycznych.

TVN zapowiada pogorszenie pogody

Zanosi się nie tylko na obfite opady, ale również na gwałtowne burze, w trakcie których wiatr może osiągać prędkość do 70 kilometrów na godzinę. Nie oznacza to jednak, że czeka nas ochłodzenie. Przewidywana jest temperatura w granicach od 15 do 18 stopni Celsjusza na terenie całego kraju. Burz możemy spodziewać się przede wszystkim w piątkowy wieczór, a w sobotę prawdopodobnie ominą one nasz kraj. Nie oznacza jednak, że to koniec złych wiadomości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

tadeusz rydzykRodzice Rydzyka ukrywali to przed światem. Szokujące rodzinne tajemnice duchownego ujrzały światło dzienneCzytaj dalej

Wiele wskazuje na to, że niesprzyjająca aura będzie nam towarzyszyć także w niedzielę. Wówczas pogodnie może być jedynie na północy Polski, a pozostałe rejony naszego kraju raz jeszcze będą musiały mierzyć się z burzami i ulewami. Deszcz padać ma także na początku nadchodzącego tygodnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ''Taniec z Gwiazdami'' znów zaskoczył widzów. Do programu wraca UKOCHANY juror. O kogo chodzi?
  2. Ile zarabia Roksana Węgiel? STAWKI 14-letniej dziewczynki to kosmos, Polacy są zszokowani
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News