Był jednym z najsłynniejszych prezenterów TVN. Dziś mało kto o nim pamięta, wiemy, co się z nim stało

Był jednym z najsłynniejszych prezenterów TVN. Dziś mało kto o nim pamięta, wiemy, co się z nim stało Źródło: screen youtube.com/Miejski Dom Kultury Częstochowa

TVN współpracował z wieloma prezenterami. Jedni z nich zrobili gigantyczne kariery, a inni zostali zapomniani. Co teraz robi najpopularniejszy niegdyś prowadzący stacji?

TVN dzięki swoim programom wypromował niejedną gwiazdę. Mowa tu zarówno o uczestnikach, jak i prowadzących, którzy wcześniej mogli być absolutnie nieznani, a po rozpoczęciu prowadzenia swojego własnego programu zyskali niebywałą popularność. Jednak własny program to nie wszystko, ponieważ trzeba umieć się wyróżnić na tle konkurencji, która nigdy nie śpi, a to bez problemu przychodziło Irkowi Bieleninikowskiemu.

Co się stało z gwiazdą TVN?

Irek Bieleninik doskonale jest znany wszystkim fanom programu "Strong Man - Siłacze", który prowadził do 2011 roku. Konferansjer swoją karierę w mediach rozpoczął jeszcze w latach 90., ale to właśnie początek nowego tysiąclecia był dla niego najłaskawszy.

Wszystko dlatego, że to wtedy rozpoczął współpracę z TVN-em i zaczął prowadzić swój własny program poświęcony zawodom Strong Man. Jego charyzma i niespożyta energia, która była wciąż widoczna na antenie, sprawiły, że momentalnie zaczęły do niego wpadać kolejne propozycje pracy.

Irek Bieleninik prowadził również liczne teleturnieje, takie jak „Tele Gra”, „Graj o raj”, „Salon gier”, „Trele morele”, „No to gramy” i „Fabryka gry”. Jednak zajmował się również prowadzeniem imprez plenerowych, a także wydarzeń organizowanych przez stację TVN.

Natomiast w 2007 roku rozpoczął pracę w TVN Turbo, gdzie prowadził programy związane z motoryzacją, która jest jego hobby od wielu lat. Udało mu się nawet zagrać w reklamie płynu do płukania naczyń. Jednak jak sam przyznał, nie zdecydowałby się na reklamowanie każdego produktu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Na pewno nie chciałbym wystąpić w reklamie podpasek, maści na pryszcze czy leku na hemoroidy. Najlepiej, by był to produkt, z którym się identyfikuję. Samochód, motor, a może dobre narty? - mówił w jednym z wywiadów.

Teraz Irek Bieleninik już tak często nie pojawia się w telewizji, jednak nie oznacza to, że siedzi w domu z założonymi rękami i nic nie robi. Od 2017 roku jest tzw. ring-announcerem w trakcie gal Profesjonalnej Ligi MMA, a także prowadzi niekiedy lokalne zawody. Jest również zapalonym sportowcem oraz współpracuje z WOŚP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Brytyjskie tabloidy właśnie podały, że Meghan Markle urodzi już za kilka godzin!
  4. TVN podał przerażającą informację. Gigantyczny wzrost zachorowań na odrę, mowa o "stanie zagrożenia"
  5. Martyna Wojciechowska jest w drugiej ciąży?! "Plan jest coraz bliższy realizacji"
  6. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu

 

źródło: RMF

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News