Zbiorowy pozew w TVN. Gwiazdy mają dość

Zbiorowy pozew w TVN. Gwiazdy mają dość Źródło: yt.com/Plejada

Telewizja TVN zmaga się z wielkimi problemami. Ostatnimi czasy gwiazdy stacji zostały w brutalny i bezprawny sposób wykorzystywane przez firmy, które mogły oszukiwać tysiące Polaków. Reakcja stacji była natychmiastowa i już niebawem dojdzie do jednego z największych procesów w historii stacji telewizyjnej.

TVN jest miejscem, które zatrudnia wiele znakomitych osobistości telewizyjnych. Stacja należąca do koncernu Discovery może poszczyć się faktem, że na jej antenach występują tak znakomite postaci jak, chociażby Magda Gessler, Marcin Prokop, czy Hubert Urbański. Niestety, ale gwiazdy lubianej stacji zmagają się ostatnio z wielkimi problemami natury prawnej. Podejrzane firmy, posiadające kryptowaluty, notorycznie kradną im wizerunek i wstawiają do reklam promujących podejrzane biznesy. Szefostwo telewizji, jak i sami zatrudnieni w telewizji mają dosyć. Takiego pozwu jeszcze nie było.

TVN będzie pozywał oszustów. Oburzone gwiazdy mają dosyć

Tysiące Polaków, którzy wchodzili na strony internetowe rzekomo reklamowane przez gwiazdy telewizji, mogły paść ofiarami oszustwa. Podejrzane firmy, oferujące szybki i nagły zarobek na rynku kryptowalut, przez długi czas posługiwały się wizerunkami postaci znanych ze stacji TVN, robiąc to całkowicie bezprawnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Opublikowałam na swoim Facebooku oświadczenie, w którym podkreślałam stanowczo, że nie mam z tym nic wspólnego - powiedziała Magda Mołek w rozmowie z Super Expressem.

Gwiazdy, które chciały rozwiązywać sprawy indywidualnie z właścicielami podejrzanych biznesów, nie były w stanie dojść z nimi do porozumienia. Zainterweniować postanowiła sama telewizja, która ogłosiła zbiorowy pozew przeciwko hochsztaplerskiemu użyciu wizerunku postaci kojarzonych z TVN-em.

Stacja pozwie oszustów

W specjalnym oświadczeniu wystosowanym przez pracowników Public Relations telewizji powiedziano, że wszyscy, którzy używali bezprawnie wizerunku gwiazd stacji, będą postawieni przed sądem, a sama sprawa z racji powiązania z rynkiem kryptowalut została zgłoszona do Komisji Nadzoru Finansowego.

- Od kilku tygodni zmagamy się ze stronami internetowymi, które, wykorzystując wizerunku gwiazd oraz kadry z produkcji Grupy TVN i Discovery Polska, reklamują giełdy kryptowalut i obiecują ogromne zyski finansowe. Jest to ewidentne oszustwo, z którym Grupa TVN i Discovery Polska oraz jej pracownicy nie mają nic wspólnego. Proceder oceniamy jako bardzo szkodliwy, dlatego sprawa została zgłoszona do Komisji Nadzoru Finansowego oraz prokuratury - stwierdziła Joanna Górska z działu PR stacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje
  5. Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała
  6. Wiśniewscy stracili dom warty miliony! To nie koniec problemów z pieniędzmi

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News