Wielki dramat wstrząsnął polskim miastem. Nie żyje kobieta

Wielki dramat wstrząsnął polskim miastem. Nie żyje kobieta Źródło: Fot. Flickr

TVN przekazał informacje na temat ogromnej tragedii, która miała miejsce w Szczecinie. Wewnątrz gabinetu dentystycznego przylegającego do mieszkania przy ul. Jasnej wybuchł pożar. Życie straciła w nim jedna osoba, a dwie trafiły do miejscowego szpitala.

Jak przekazali opinii publicznej dziennikarze TVN, 13 lutego o poranku szczecińska straż pożarna otrzymała informację na temat pożaru, który wybuchł w gabinecie dentystycznym. Chociaż siedziba jednostki znajduje się bardzo blisko miejsca zdarzenia, a podjęta przez strażaków akcja była natychmiastowa, jednej z ofiar nie udało się niestety uratować.

TVN: tragiczny pożar wstrząsnął Szczecinem

- Tuż przed godziną 6 dostaliśmy informację o pożarze, który wybuchł przy ul. Jasnej w Szczecinie. (...) Przed wejściem do lokalu znaleźliśmy kobietę. Podjęliśmy próby resuscytacji, którą za chwilę przejął lekarz pogotowia - powiedział w rozmowie z TVN rzecznik komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie mł. bryg. Piotr Tuzimek. W lokalu mieszkalnym, który przylega do gabinetu, znaleziono dwie nieprzytomne osoby. Wiadomo już, że były spokrewnione ze zmarłą kobietą. Szybko przewieziono je do miejscowego szpitala, gdzie lekarze stoczyli walkę o ich życie.

Jak doszło do pożaru w szczecińskim gabinecie stomatologicznym?

Według medialnych informacji wciąż nie wiadomo, dlaczego doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Straż nie wydała jeszcze na ten temat żadnego oficjalnego oświadczenia. Wydarzenie wstrząsnęło szczególnie lokalną opinią publiczną, jednak mówi się o nim także w innych zakątkach kraju. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Do bliskich zmarłej kobiety spływają kondolencje oraz słowa wsparcia, a mieszkańcy Szczecina mają nadzieję, że szybko uda im się uzyskać informacje na temat przyczyn błyskawicznego rozprzestrzenienia się ognia w lokalu przy ul. Jasnej. Być może podobne wiadomości umożliwią im bowiem lepsze zabezpieczenie własnych mieszkań. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Omenaa Mensah przeszła POWAŻNĄ operację! Gwiazda ukryła to przed wszystkimi
  2. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  3. Lata temu Bohdan Smoleń przeżył piekło. Znalazł swojego martwego syna, rok później zabiła się jego żona
  4. Gdzie i jak mieszka Marta Kaczyńska? Do tej pory to ukrywała [ZDJĘCIA]
  5. WSTRZĄSAJĄCE wyznanie Wiśniewskiego o Violetcie Villas. "Nie miała zębów, ciągle piła"
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: TVN24
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News