Znana piękność z Polsatu i TVN dostawała od stacji grosze. Woli zarabiać prężąc się w bieliźnie

Znana piękność z Polsatu i TVN dostawała od stacji grosze. Woli zarabiać prężąc się w bieliźnie Źródło: fot. instagram.com/patinka

TVN podobnie, jak inne stacje niekiedy korzysta z angażu osób, które wcześniej pracowały dla konkurencji. Piękność z tej stacji zdradziła, ile zarabiała w telewizji.

TVN, Polsat oraz inne stacje telewizyjne posiadają w szeregach swoich pracowników prawdziwe piękności. Uwagę wielu osób przykuwają przede wszystkim prezenterki oraz pogodynki, które potrafią rozbudzić męską wyobraźnię. Jedna z nich, która pracowała zarówno w Polsacie, jak i TVN-ie zdradziła, ile zarabiała na swoim stanowisku. Suma, którą podała, wprawiła wszystkich w osłupienie. Nie dziwi więc fakt, że postanowiła całkowicie zmienić branżę.

Pogodynka Polsatu i TVN-u zdradziła, ile zarabiała

Wiele osób wychodzi z założenia, że będąc pracownikiem stacji telewizyjnej, zarabia się prawdziwe krocie, a osoby, które widzimy na naszych ekranach, niemalże pływają w pieniądzach. Okazuje się jednak, że bycie osobą rozpoznawalną z telewizji nie zawsze przekłada się na duże zarobki. Przekonała się o tym Paulina "Patinka" Wilkiewicz, która na portalu YouTube podzieliła się swoimi doświadczeniami z pracy w telewizji.

Paulina Wilkiewicz pracowała zarówno dla stacji TVN, jak i Polsat w roli pogodynki. Jednak jeszcze przed rozpoczęciem swojej pracy w telewizji udało jej się dojść do finału konkursu Miss Polonia. Potem swoje kroki zawodowe skierowała właśnie do telewizji, ale zanim pojawiła się przed kamerą czekało ją kilkumiesięczne, bezpłatne szkolenie podczas którego musiała pracować jako modelka, żeby mieć za co żyć.

Niestety, kiedy zaczęła już pracę jako pogodynka, jej sytuacja finansowa nie poprawiła się znacząco, ponieważ wedle jej słów zarabiała niecałe dwa tysiące złotych miesięcznie, przez co musiała nocami dorabiać sobie jako selekcjonerka w klubie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Nie wczytałam się w umowę. Nie zarabiałam tyle, by starczyło do pierwszego. Niecałe dwa tysiące złotych - mówiła Paulina.

Tak niskie zarobki sprawiły, że nie zapuściła korzeni na dłużej w żadnej ze stacji telewizyjnych, za to rozpoczęła karierę w zupełnie innej branży. Paulina powróciła do pracy jako modelka, a na jej profilach w mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcia z jej sesji, gdzie prezentuje bieliznę. Wygląda na to, że branża modelingowa jest o wiele bardziej dla niej opłacalna niż praca jako prezenterka pogody w czołowych stacjach telewizyjnych w Polsce.

Instagram/Patinka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi

 

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News