Druzgocąca klęska Polsatu i TVN. Dzisiaj widzowie zachwycą się przed telewizorami

Druzgocąca klęska Polsatu i TVN. Dzisiaj widzowie zachwycą się przed telewizorami Źródło: fot. pxhere.com

TVN i Polsat mają dzisiaj naprawdę bardzo trudny dzień. Stacje często właśnie w weekend pokazują na swojej antenie filmy, które mają przyciągnąć największą oglądalność. Jednak w tym konkretnym dniu ich starania spełzną na niczym.

TVN i Polsat to bez wątpienia czołówka, jeżeli chodzi o stacje telewizyjne w Polsce. Widzowie w ich ramówce mogą znaleźć zarówno seriale, jak i filmy pełnometrażowe oraz teleturnieje. Wraz z TVP od lat walczą o to, która stacja przyciągnie do siebie największą widownię. Mogłoby się zdawać, że telewizja publiczna, zwłaszcza w ostatnim czasie przegrywa tę batalię, ale to właśnie TVP dzisiaj święci swój tryumf nad konkurencją. Wszystko dzięki jednemu programowi, który Polacy pokochali.

TVN i Polsat w kropce

Polski widz z roku na rok staje się coraz bardziej świadomym i wymagającym odbiorcą. Coś, co jeszcze kilka lat temu przyciągało milionową publiczność, dziś już nie zda egzaminu. To sprawia, że stacje telewizyjne muszą prezentować coraz to nowe formaty, które zaskoczą nas jakimiś nowymi formatami. Jest jednak jeden rodzaj programów, który wciąż przyciąga masę widzów.

Mowa oczywiście o talent show, które potrafią mieć nawet kilkanaście edycji. Tak długi okres popularności zawdzięczają temu, że każda edycja jest inna, ponieważ występują w nich nowi uczestnicy, a każdy ma inny talent. Jeszcze lepiej jest, gdy swoje niezwykłe umiejętności prezentują dzieci. Właśnie dlatego "The Voice Kids" cieszy się taką popularnością.

Właśnie dzisiaj na TVP zostanie wyemitowany finał drugiej edycji tego programu, który bez wątpienia przyciągnie niewiarygodną ilość widzów. Niestety w takiej sytuacji już mało kto będzie zainteresowany tym, co do zaoferowania mają pozostałe stacje, zwłaszcza że telewizja publiczna nie puszcza reklam w ciągu swoich programów, przez co widzowie nawet na chwilę nie będą odrywać się od swojego ulubionego show.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie są to dobre informacje dla konkurencji, zwłaszcza, że finał show będzie trwał niemalże 3 godziny. Jednocześnie w tym czasie na pozostałych stacjach puszczane są filmy, które w normalnej sytuacji zapewniłyby im pokaźną liczbę widzów. Jednak dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy. W takim wypadku bez wątpienia możemy mówić o gigantycznym sukcesie TVP, które w ostatnim czasie mocno podupadło.

Liczne protesty i kontrowersje mocno nadwyrężyły pozycję stacji, która teraz bardzo potrzebuje tego typu telewizyjnych wydarzeń. W przeciwnym razie Telewizja Polska może zostać zwyczajnie zmiażdżona w wyścigu o uwagę widza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska aktorka urodziła się w Meksyku?! Dostała nawet klucze do meksykańskiego miasta!
  2. Co się dzieje z Gosią Baczyńską? Okrąglutka projektantka, która uszyła suknię dla księżnej Kate MOCNO schudła! 
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  6. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News