Małgosia Rozenek ofiarą hejterów! "Pośladki zwisające jak u pięćdziesięciolatki"

Małgosia Rozenek ofiarą hejterów! "Pośladki zwisające jak u pięćdziesięciolatki"

Małgorzata Rozenek, największa gwiazda TVN i obecnie twarz stacji, musi radzić sobie z nadzwyczajnym hejtem. Celebrytka jest krytykowana za wiele rzeczy, od małżeństwa po zawodową przeszłość. Teraz rozwścieczony tłum zrobił zaatakował ją na Instagramie.

Ostatnie lata były dla żony Radosława Majdana wyjątkowo dobre. Wszystkie produkcje z jej udziałem okazały się wielkim sukcesem, a TVN postanowił zainwestować w nią najwięcej w swojej historii. Pieniądze wydane na "Iron Majdan" zwróciły się, a Małgorzata i Radek zarobili na nim fortunę. Celebrytka ma obecnie wakacje, a jako że uwielbia podróżować w egzotyczne i ciepłe lokalizacje, przebywa obecnie w hiszpańskiej prowincji Alicante. Gwiazda zamieściła także gorące zdjęcie z tego wypadu, które zostało mocno skrytykowane przez internautów. Posypały się obelżywe komentarze, a prezenterka zdecydowała się nawet na nie odpowiadać.

Gwiazda TVN zmierzyła się z agresywnymi internautami

Fotografia udostępniona przez gwiazdę przedstawia ją samą w słonecznej scenerii na tle zielonych gór. Małgorzata Rozenek jest na zdjęciu w samym stroju kąpielowy i odwraca się w stronę obiektywu. Nie trudno domyślić się, że gwiazda pragnęła pochwalić się swoim ciałem, którego bez wątpienia może pozazdrościć jej wiele kobiet. W reakcji na post wylała się fala hejtu. "Perfekcyjna pani domu" jest przyzwyczajona do ataków, które spadają na nią zewsząd. Tym razem jednak postanowił na część z nich odpowiedzieć. Co ciekawe hejt wypłynął w większości od kobiet, które wydają się po prostu zazdrosne. - Pośladki zwisające jak u pięćdzięsięciolatki mimo tylu ćwiczeń, może implanty by pomogły...? Każda kobitka jeśli by miała ful kasy, uwidoczniłaby kości policzkowe, podniosła powieki, zlikwidowała bruzdy czoło nosowe, zęby, cycki wielokrotnie powiększyła itd [...] totalna drwina z ludzi; Piękne ciało, ale trochę niesmaczne jest to, że tak się matka pręży z gołą dupą przy dorastających synach. Słabe na maksa - piszą m.in. rozwścieczeni komentujący. - Dlaczego tak cię to oburza? Przecież nawet w połowie moja wypowiedź nie jest tak niegrzeczna, jak twoja. To, że ja jestem osobą publiczną, a ty anonimową, nie daje ci prawa do krytykowania w taki sposób, a jeżeli pozwalasz sobie na to, to licz się z odpowiedzią - odpowiedziała na jeden z komentarzy Małgorzata Rozenek. Rozenek fot. Instagram.com/m_rozenek Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. źródło: Instagram.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News