Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Najbliższe dni w Polsce będą paskudne, TVN potwierdza okropne prognozy pogody

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Najbliższe dni w Polsce będą paskudne, TVN potwierdza okropne prognozy pogody Źródło: Pikio.pl

TVN podał właśnie informacje pogodowe na najbliższe dni. Polacy nie będą szczęśliwi - nad nasz kraj nadciągają burze z piorunami, których skutki odczują niemalże wszyscy.

TVN opublikował właśnie prognozę pogody na najbliższe dni. Już jutro w kraju pojawią się opady deszczu, które pokrzyżują plany wszystkim Polakom liczącym na sprzyjającą pogodę w trakcie weekendu.

TVN z zaskakującymi informacjami pogodowymi. Nad Polskę zawitają burze

W niedzielę na południu Polski pojawią się opady deszczu, które prawdopodobnie spowodują wiele utrudnień na drogach. Zaleca się kierowcom zachowanie ostrożności, bowiem tego dnia będzie ślisko szczególnie w woj. podkarpackim, woj. dolnośląskim, a także woj. łódzkim i wielkopolskim. To właśnie we wspomnianych rejonach pojawiać się będą obfite opady deszczu, a także burze z piorunami.

Temperatura kraju nie będzie niska, bowiem zarówno w Stolicy, jak i na Podkarpaciu, a także na Lubelszczyźnie wynosić będzie od 17, do nawet 22 stopni Celsjusza.

Niewielkie niebezpieczeństwo niosą za sobą porywiste wiatry, które mogą pojawić się w trakcie burz. Meteorolodzy przewidują, że osiągną one nawet 90 km/h.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W poniedziałek powróci chłód

W całej Polsce w poniedziałek (13 maja) nie brakować będzie niestety również opadów deszczu, które pojawią się niemal w każdym zakątku kraju. Szczególnie uporczywe będą one na wschodzie, a także na południu Polski. To tam pojawią się przelotne burze, a gdzieniegdzie także gwałtownie obniży się temperatura.

Przygotować się musimy na to, że słupki w termometrach wskazywać będą jedynie około 11-12 stopni Celsjusza, natomiast na północnym zachodzie około 13 stopni. Trochę cieplej będzie na południu kraju, gdzie temperatura osiągnie po południu średnio około 15 stopni Celsjusza.

Szczególnie podczas burz należy zachować ostrożność, bowiem wspomniane silne wiatry, a także opady deszczu mogą sprzyjać wypadkom samochodowym, których występowanie często rośnie wprost proporcjonalnie do pogarszającej się pogody.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  6. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News