TVN tym razem zaskoczył wszystkich. Nie od dziś wiadomo, że telewizja nie ta nie sprzyja obozowi rządzącemu, ale teraz otwarcie nawoływała do buntu policji przeciwko PiS. Ministrowie są przerażeni, domagają się sprawiedliwości. 

TVN będzie musiał się z tego jakoś wytłumaczyć. W popularnym programie stacji politycy dopatrzyli się nawoływania polskiej policji do buntu. Od razu zareagował na to m.in. minister Piotr Gliński.

– Wczoraj wieczorem w TVN24 prowadzący program nawoływał polską policję do wypowiedzenia posłuszeństwa władzy państwowej. Zwracam się z pytaniem do właściciela tej stacji – @DiscoveryPL, czy akceptuje taki przekaz swojej telewizji? Proszę także o opinię w tej sprawie @KRRiT – napisał na swoim Twitterze Gliński, w reakcji na to, co zobaczył.

TVN idzie na wojnę z PiS

Tym razem stacji się nie upiecze. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji postanowiła przyjrzeć się tej sprawie. Wygląda na to, że TVN i polscy politycy idą ze sobą w tym momencie na otwartą wojnę.

– Najprawdopodobniej zostanie wszczęte postępowanie w sprawie wypowiedzi prowadzącego program w TVN24 „Szkło kontaktowe”, która – według wicepremiera Piotra Glińskiego – stanowiła nawoływanie policji do wypowiedzenia posłuszeństwa władzy państwowej – potwierdzał w TVP Info szef KRRiT Witold Kołodziejski.

– „Szkło kontaktowe” to program satyryczno-komentarzowy i wszelkie wypowiedzi w nim zawarte należy interpretować jako satyryczne komentarze, a nie stanowisko stacji w jakiejkolwiek sprawie – starał się bronić Adam Pieczyński, redaktor naczelny TVN24. Tym razem to chyba jednak nie wystarczy.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kontakt z Meghan Markle ostatecznie utracony. „Żyję w strachu”
  2. Martyna Wojciechowska miała się o tym nie dowiedzieć! Wyciekł sekret jej kochanka
  3. Uwaga Warszawa! Ktoś poluje na nasze psy
  4. Kaczyński się wycofuje. „Zdradził samego siebie”
  5. Profilaktyka przeciwpasożytnicza. Kleszcze żywcem zjadały tego psa

12 bezcennych skarbów zrabowanych Polakom przez Niemców [ZDJĘCIA]


Internauci wyśmiewają zmiany w sądownictwie. Nie szczypią się! [MEMY]

Źródło: wiadomosci.onet.pl

 

...

Zobacz również