Nie żyje aktorka, którą pokochaliśmy za hitowy serial na TVN. Tragiczne informacje
Wiadomości Pikio - 19 Grudnia 2018

Nie żyje aktorka, którą pokochaliśmy za hitowy serial na TVN. Tragiczne informacje

Światowe media obiegły właśnie tragiczne informacje. Nie żyje słynna aktorka, a także reżyserką, którą miliony Polaków pokochało za hitowy serial, latami emitowany przez telewizję TVN. Celebrytka została odnaleziona martwa w swojej posiadłości wczoraj. Ta wiadomość wstrząsnęła rzeszą jej wiernych fanów.

TVN decydowało się często w przeszłości na emitowanie zagranicznych produkcji, które odniosły na świecie wielki sukces. Od 2010 roku widzowie mogli więc oglądać na antenie stacji "Wszystkie wcielenia Tary" - serię popularną zarówno za Oceanem, jak i w naszym kraju. Media obiegła właśnie tragiczna wiadomość o śmierci jednej z jego twórczyń, będącej także doskonałą aktorką.TVN pokazało pierwszy odcinek "Wszystkich wcieleń Tary" 11 lutego 2010 roku. Fani mogli cieszyć się emisją jego kolejnych sezonów przez stosunkowo długi czas, niezwykle przywiązując się do bohaterów serialu oraz angażując w ich perypetie. Seria musiała więc zostać nakręcona w naprawdę dobry, wciągający sposób.

Polacy poznali ją dzięki stacji TVN. Nie żyje współreżyser "Wszystkich wcieleń Tary"

Zarówno publiczność, jak i osoby związane bezpośrednio ze światem kina oraz telewizji są więc naprawdę załamane wieściami o odejściu Penny Marshall. Artystka była bowiem odpowiedzialna za wyreżyserowanie serii, ale także kilku innych lubianych przez widzów obrazów, w których wystąpiły takie gwiazdy jak Tom Hanks, Robert de Niro oraz Drew Barrymore. Sama Marshall także oczywiście wykonywała zawód aktorki. Swoją karierę rozpoczęła jeszcze w latach 60. XX wieku i zdecydowanie zdążyła zapisać się złotymi zgłoskami w historii amerykańskiego kina. 14 lat temu odsłonięto nawet poświęconą jej tablicę na kultowej Alei Gwiazd w Los Angeles.

Dlaczego zmarła Penny Marshall? Smutne wieści o odejściu wielkiej gwiazdy

Według doniesień TMZ artystka odeszła w wieku 75 lat. Gwiazda zmarła we własnym domu na Wzgórzu Hollywood. Chociaż nie potwierdzono jeszcze oficjalnej przyczyny jej śmierci, media sugerują wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań po cukrzycy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska szokuje internautów! Jej zdjęcia zachwycają i dziwią jednocześnieCzytaj dalej
Do rodziny Marshall spływają obecnie słowa wsparcia oraz otuchy z całego świata. Jak twierdzą fani, stworzone przez nią obrazy jeszcze przez długi czas będą im przypominały o uwielbianej artystce.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Na Wspólnej w szoku i szale! Bestialstwo zwyrodnialca nie ma granic, KOSZMAR!
  2. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  3. Anna Przybylska: Ostanie zdjęcie tuż przed śmiercią pojawiło się w sieci
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Uwielbiana bohaterka „Na dobre i na złe” w rozpaczy. Straciła ukochanego męża
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News