TVN oszczędza na tym ogromną sumę. Wykorzystują do tego olbrzymi dom

TVN oszczędza na tym ogromną sumę. Wykorzystują do tego olbrzymi dom

TVN dzięki kultowym programom jest najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Polsce. Niewyobrażalne wpływy z reklam sprawiają, że wielu przypuszcza, że każda produkcja wymaga wielkich nakładów finansowych. Producenci znaleźli jednak zaskakujący sposób, aby zaoszczędzić.

TVN oszczędza na produkcjach? Właśnie wyciekła zaskakująca wiadomość, która sprawiła, że fani zaczęli się zastanawiać nad emisją. "Top Model" - program, w którym o zwycięstwo walczą młodzi ludzie z całej Polski jest kręcony... w domu, gdzie realizowana jest także inna produkcja kultowej stacji.

"Top Model" TVN kręcą w domu z innej produkcji. Czemu stacja oszczędza?

Dom modelek i modeli, którzy w trakcie produkcji programu zamieszkują jest tym samym, w którym mieszkają bohaterowie serialu "Pułapka". Olga Sawicka - główna bohaterka tytułu zamieszkuje w przepięknej willi w Warszawie. Teraz ten sam dom posłużył produkcji kultowego show. Uczestnicy programu natychmiast zachwycili się dizajnerskimi wnętrzami, jednak nikt nie przypuszczał, że w tym samym miejscu ekipa kręci inny tytuł.

"Top Model" - flagowe postaci

Show TVN jest jednym z najchętniej oglądanych przez widzów. Fani masowo zasiadają przed małymi ekranami, aby śledzić losy przyszłych modeli. Od czwartej edycji, udział mogli wziąć także mężczyźni. W siódmej, obecnie emitowanej edycji, po raz pierwszy udział mogą wziąć uczestnicy, którzy nie ukończyli 18 lat. To jednak wymaga pisemnej zgody rodziców. Flagową postacią projektu jest Joanna Krupa. Gospodyni programu staje się niejednokrotnie ogromnym wsparcie dla młodych i rozemocjonowanych uczestników. Polacy natychmiast pokochali Krupę w nowej roli, a ta swoją sławę wykorzystała do... namawiania do adopcji zwierząt. Najpopularniejszym hasłem ogłaszanym przez modelkę z USA jest prośba o niekupowanie, a przygarnianie czworonogów. Dla gwiazdy nie ma nic ważniejszego niż ich los.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Obok Krupy w jury zasiadają Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. Związani z branżą mody i show biznesu doradzają młodym ludziom, jak ci powinni pokierować swoją karierą. Program wzbudza jednak kontrowersje, a widzowie zauważają, że nierzadko modele biorący w nim udział traktowani są bardzo przedmiotowo. "Top Model" statystycznie zbiera przed telewizorami ponad 1,5 miliona widzów. Każdy odcinek komentowany jest także szczegółowo w mediach.Najlepsze newsy dnia:

  1. Finaliści Top Model nie przypominają siebie! Spektakularne metamorfozy wywołały łzy
  2. Mama jurora Top Model podbija internet! 79-latka na obcasach, bawi do łez
  3. Casting do Top Model był dla niej koszmarem. Łzy w pierwszym odcinku
Następny artykuł