Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem

Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem Źródło: Pixabay.com/4711018

TVN przedstawił zdumiewającą historię czarującego gwiazdora, który cieszył się dobrą opinią i powodzeniem u kobiet. Nikt nie wiedział, że regularnie mordował oraz gwałcił, ale na tym niestety nie kończył. Jego historia ma wiele drastycznych elementów, które każdego przyprawią o ciarki na plecach.

TVN zdecydował się poruszyć bardzo kontrowersyjny temat znanego gwiazdora o wyglądzie amanta i manierach prawdziwego dżentelmena. Dla wielu pań był prawdziwym ideałem ze snów, a część z nich nie mogła uwierzyć, że potrafił dopuścić się tak okropnych i przerażających  zbrodni. Makabryczne szczegóły życia popularnego przystojniaka sprawią, że wielu osobom szczęka opadnie do samej ziemi. 

TVN przypomniał postać wyjątkowego mężczyzny. Uwodziciel doskonale krył swoje makabryczne pasje

Mężczyzna był lokalnym celebrytą - przystojny, dobrze ubrany, szarmancki i czarujący. Chyba nie było kobiety, która mogłaby się oprzeć jego zalotom. Nic dziwnego, że Ted Bundy bez trudu mógł wybierać swoje ofiary, a nikt nie mógł uwierzyć, że oskarżenia wobec niego są prawdziwe.

Uwodziciel cieszył się nieposzlakowaną opinią, więc gdy odnajdywano kolejne ciała brutalnie pobitych i zgwałconych dziewcząt, nikt nawet nie pomyślał, aby go oskarżyć. Tymczasem zamiłowanie do makabry coraz częściej dawało o sobie znać, a ofiar ciągle przybywało. Mężczyzna doskonale wiedział, co robi - przez długi czas nie zostawiał żadnych śladów, które nakierowałyby na niego śledczych.

Jednak pobicia, morderstwa i gwałty to nie wszystko. Nawet po śmierci kobiet nie dawał im spokoju. Bezcześcił ich zwłoki, a do tego uprawiał z nimi seks. Choć nie miał problemu ze znalezieniem partnerki, współżycie ze zwłokami dawało mu szczególny rodzaj satysfakcji, którego nie mógłby zaznać z żywym człowiekiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Historia uwodziciela jest przerażająca. Już niedługo każdy będzie mógł poznać ją bliżej

TVN podkreśla, że Ted Bundy nie wyglądał jak typowy seryjny morderca. Był pewny siebie, przystojny i miał powodzenie u płci przeciwnej. Lokalny gwiazdor ostatecznie został oskarżony o zabicie 30 kobiet z różnych części Ameryki. Do tego doszły też zarzuty o gwałt i nekrofilię.

Czarującą postać, która skrywa tak okropne sekrety będą mogli zobaczyć wszyscy, którzy wybiorą się do kina na film "Podły, okrutny, zły" z Zaciem Efronem w roli głównej. Dzieło pokazuje, jak pozory mogą zwieść i pozwolić, by okrutny morderca chodził bezkarnie po ulicach. To ostrzeżenie dla wszystkich kobiet, aby nigdy nie ufały obcym mężczyznom bezgranicznie, bowiem nigdy nie wiadomo, jakie ma zamiary.

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: TVN 24

Następny artykuł