Gwiazda TVN prosi fanów o pomoc. Jej dziecko cierpi na poważną przypadłość

Gwiazda TVN prosi fanów o pomoc. Jej dziecko cierpi na poważną przypadłość

TVN w 2017 roku współpracował z Odetą Moro przy produkcji kolejnego sezonu hitowego show "Agent - gwiazdy", dziennikarka odegrała w nim rolę agenta. Od tego czasu przeżywa swoisty renesans swojej popularności. Za pomocą mediów społecznościowych poprosiła o pomoc w kwestii małego synka.

TVN korzystał z usług Moro nie tylko przy okazji popularnego reality-show. W poprzednich latach na antenie TVN Meteo Active prowadziła również audycje "Apetyt na zdrowie" i Studio Active. Od kilku lat gwiazda pracuje także w Radiu Złote Przeboje, na które antenie prowadziła Złote Przeboje na Dzień Dobry, a od stycznia zeszłego roku talk show pt. "Morowy weekend". Ostatni wzrost jej popularności wiąże się jednak ze stacją TVN, w której poradziła sobie doskonale.

Odeta Moro jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kontakt z fanami utrzymuje za pomocą Instagrama, na którym uchyla rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o jej życie prywatne. Niedawno podzieliła się złymi informacjami na temat swojego synka.

Gwiazda TVN prosi o radę ws. swojego syna

Pod koniec sierpnia na świat przyszło drugie dziecko Odety Moro, Lew. Mały chłopczyk oprócz szczęścia przyniósł jej jednak wiele zmartwień. Dziecko cierpi bowiem na skazę białkową, która utrudnia mu szczęśliwe dorastanie.   Wczoraj dziennikarka poinformowała o tym swoich fanów na Instagramie. W opisie fotografii zamieściła prośbę o pomoc. - Ostatnie dni były bardzo ciężkie. Obserwacja i reakcja! Z przykrością stwierdzam, że mamy nową wredną koleżankę. Nazywa się skaza białkowa! Codziennie tropimy pokarmowego winowajcę i okazuje się, że białko czyha na każdym rogu! Kto zna temat? Można liczyć w tej kwestii na cud? - czytamy. Post spotkał się z gromkim odzewem. Wiele doświadczonych w kwestii skazy mam podzieliło się z Odetą Moro swoją wiedzą. - Mój syn też miał. Odstawiłam wszystko nabiałowe i karmiłam piersią. Udało się, jest zdrowy - czytamy m.in.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odeta Moro jest bardzo przywiązana do synka

Lew jest drugim dzieckiem celebrytki, która ma już obecnie 15-letnią córkę, pochodzącą ze związku z Michałem Figurskim. To mały synek jest jednak obecnie jej oczkiem w głowie. W niedawnym wywiadzie dla faktu wyznała, jak bardzo jest dla niej ważny. - Tym razem zaprojektowałam sobie i wymyśliłam, że moje drugie dziecko będzie spokojne, bardzo grzeczne i rzeczywiście tak jest. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi, funkcjonujemy w miarę normalnie. Jestem nim zachwycona. Pierwsze dni spędziłam dosłownie na patrzeniu na niego, zachwycaniu się nim. Mam nadzieję, że nie zwariuję i nie zostanę matką wariatką - wyznała gwiazda TVN. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kasia Kowalska w rozrywających serce słowach o odejściu ojca. „Nigdy tak nie cierpiałam”
  2. Katarzyna Dowbor uratowała związek syna. Bez niej by nie przetrwał!
  3. Szokujące wyznanie Joanny Senyszyn. Zaplanowała własny pogrzeb
  4. BESTIALSTWO! BEZBRONNE ZWIERZAKI KATOWANE W CYRKU, KILKADZIESIĄT CIOSÓW W 2 MINUTY
  5. Znaki zodiaku kobiet, z którymi faceci boją się związać
źródło: Fakt.pl Następny artykuł