Prosi już tylko o modlitwę. Gwiazdor show TVN jest śmiertelnie chory

Prosi już tylko o modlitwę. Gwiazdor show TVN jest śmiertelnie chory

TVN w swojej ramówce ma wiele programów, które wypromowały niejednego artystę. Niestety teraz jeden z nich poinformował wszystkich swoich fanów o śmiertelnej chorobie, z którą zmaga się już od kilku miesięcy.

TVN jest jedną z największych stacji telewizyjnych w naszym kraju. Przekłada się na to fakt, że emitowane tam programy bardzo często stają się prawdziwymi hitami. Jednym z nich jest "Mam talent", który na swoim koncie ma już ponad 10 edycji. W tym talent show widzieliśmy już wiele uzdolnionych osób, które oczarowały zarówno widzów, jak i jury, a niektórzy z nich dosłownie pokazywali nam najprawdziwszą magię. Niestety jeden z gwiazdorów tego show podzielił się straszną informacją.

Gwiazdor show TVN prosi o modlitwę

Nowotwór jest potworną chorobą, która w naszym organizmie może czyhać w ukryciu przez całe lata, póki nie uderzy z pełną siłą. Niestety wokół nas jest pełno czynników, które sprzyjają rozwojowi nowotworów, a Polacy są narodem, który niechętnie chodzi na badania profilaktyczne. Bo przecież do lekarza chodzi się tylko, gdy jesteśmy chorzy. Regularne badania dają nam doskonały podgląd na to, w jakiej formie jest nasz organizm. W przypadku nowotworów jest to o tyle ważne, że mogą się pojawić u każdego z nas. Tomasz Kabisa był jednym z uczestników programu "Mam talent". Iluzjonista wprost zachwycił wszystkich swoimi umiejętnościami, co zapewniło mu miejsce w finale programu. Teraz jednak podzielił się z fanami przerażającą wieścią o nowotworze złośliwym. Po udziale w show magik założył własną firmę i prezentował swoją magię podczas występów w całej Polsce. Niestety, kiedy wszyscy jego bliscy myśleli, że lepiej już być nie może, nadeszła potworna diagnoza. Okazało się, że artysta cierpi na złośliwy nowotwór serca, opłucnej oraz śródpiersia. Co gorsze, pojawiły się również przerzuty na inne narządy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Dzisiaj światowy dzień walki z rakiem. Niestety w Wigilę okazało się, że dzisiejszy dzień to również moje święto :) Teraz już tak oficjalnie, bo często chwaliłem się tym, co dobrego u mnie, to teraz odwrotnie. Diagnoza jak na zdjęciu, wczoraj jeszcze wykryli przerzuty do wątroby - czytamy. Tomasz Kabis prosi wszystkich o wsparcie w, ponieważ jego stan jest bardzo poważny. Sam ma w sobie masę chęci do walki z chorobą, a modlitwa oraz mocno trzymane kciuki bez wątpienia dodadzą mu jeszcze więcej woli walki. screen facebook.comNajlepsze newsy dnia:

  1. Miażdżąca promocja w Rossmannie. Będą rozdawać produkty ZA DARMO!
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Antoni Królikowski zraził się do związków. „Dziewczyny to same problemy”
  4. Sprzedawali „leżaki” jako argentyńską, luksusową wołowinę za tysiące
  5. E-papieros eksplodował mu w ustach. Mężczyzna nie żyje
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Pudelek Następny artykuł