TVN przekazał najgorsze informacje. Nie żyje kobieta, której tragedia wstrząsnęła polskim miastem

TVN przekazał najgorsze informacje. Nie żyje kobieta, której tragedia wstrząsnęła polskim miastem Źródło: Pikio.pl

TVN przekazał zasmucającą informację o tragicznej śmierci kobiety. Nie żyje żona i matka. Bliscy oraz mieszkańcy miasta są wstrząśnięci. Pogrążają się w głębokiej żałobie.

TVN udostępnił wstrząsającą wiadomość. Nie żyje kobieta, która była matką i żoną. Stacja opowiedziała o szczegółach straszliwej tragedii. Takiego zdarzenia nikt się nie spodziewał, mieszkańcy i sąsiedzi nadal są w szoku.

TVN opowiedział o okropnej tragedii. Kobieta straciła życie

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około 5:30 rano w Kętach. 53-letni kobieta wracała do domu z wizyty u swoich rodziców. Przed drzwiami doszło do nieprzewidzianych zdarzeń: mąż zaatakował ja nożem. Udało mu się dwukrotnie dźgnąć ją w brzuch, zadając głębokie rany. 

Zauważyła to inna kobieta, która przejeżdżała tamtędy autem. Postanowiła zatrąbić, aby odstraszyć napastnika. Mężczyzna jednak dalej tkwił przy żonie, dźwięk za to obudził syna pary, który natychmiast zareagował. Wybiegł na zewnątrz, odsunął 53-latka od matki i szybko wezwał odpowiedni służby.

Jak informuje TVN, kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie walczono o jej życie. Przeprowadzono kilkugodzinną operację, jednak lekarzom nie udało się jej uratować. Rany zadane przez męża okazały się zbyt poważne, a poszkodowana zmarła na oddziale intensywnej terapii. 

DALSZA CZĘŚC TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna odpowie za morderstwo. Jego motywy pozostają niejasne

Policja zatrzymała nożownika, który po badaniu alkomatem miał 2,4 promila alkoholu we krwi. Podczas wtorkowego przesłuchania napastnik przyznał się do winy. Zapytany o przyczyny ataku na żonę odpowiedział, że chodziło o szeroko rozumiany konflikt. Najprawdopodobniej przyczyną nieporozumień była zazdrość 53-latka.

Mężczyzna obecnie przebywa w trzymiesięcznym areszcie, gdzie czeka na zmianę kwalifikacji swojego czynu. 

- Podejrzany w tej chwili ma postawiony zarzut usiłowania zabójstwa. Zmieniły się jednak okoliczności, więc jest podstawa, aby zmieniony został zarzut. Sprawę oceni i decyzję podejmie prokurator - powiedział Mariusz Słomka, zastępca prokuratora rejonowego, w rozmowie z dziennikarzem TVN. 

Mieszkańcy Kętów są zdruzgotani. Nikt się nie podziewał, że mężczyzna może być zdolny do popełnienia tak drastycznego czynu. Wielu z nich uważa, że 53-latek wyglądał na spokojną osobę, która nie myśli o popełnieniu zbrodni w rodzinie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Małgorzata Kożuchowska NAGO! Zrobiono jej zdjęcie w przymiarzalni 
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
  4. Wymyślono lepsze i tańsze sposoby na śliczne paznokcie. Hybryda przestaje rządzić?
  5. Przeżył tragiczną katastrofę samolotu. Nie żyje znany dziennikarz
  6. TVP podało smutne informacje. "Odszedł nasz mistrz"

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News