TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego

TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego Źródło: Pixabay/_Alicja_

TVN przekazał właśnie smutne informacje. Zmarł twórca kultowego hitu filmowego. Jego rodzina, przyjaciele oraz fani pogrążyli się w głębokiej żałobie.

TVN podał smutną informację o śmierci uwielbianego artysty. Nie żyje reżyser i producent filmowy John Singleton. Miał zaledwie 51 lat, a okoliczności jego śmierci były niezwykle dramatyczne. Rodzina, przyjaciele i fani twórcy filmowego pogrążyli się w głębokiej żałobie.

Według informacji przekazanych przez TVN, Singleton zmarł w szpitalu w Los Angeles na skutek rozległego udaru mózgu, po którym zapadł w śpiączkę. Jego życie od dłuższego czasu było podtrzymywane przez aparaturę medyczną, a lekarze nie dawali szans, że powróci do zdrowia. Rodzina podjęła decyzję o odłączeniu mężczyzny od aparatury.

TVN: nie żyje znany reżyser i producent filmowy John Singleton. Rodzina podjęła "bolesną decyzję"

Rzeczniczka rodziny Shannon Barr przekazała mediom smutną wiadomość o śmierci artysty. Jak twierdzi, decyzja o odłączeniu go od aparatury była dla rodziny bardzo bolesna, jednak wydawała się najlepszym rozwiązaniem:

- John odszedł w spokoju, w otoczeniu rodziny i przyjaciół - poinformowała Barr. 

TVN przekazał tę dramatyczną informację dziś rano. Ta przedwczesna śmierć wstrząsnęła całym środowiskiem artystycznym i była ogromnym ciosem dla fanów twórcy filmowych przebojów. Reżyser miał na swoim koncie liczne sukcesy, a w jego filmografii znajdowały się prawdziwe przeboje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zmarł twórca kultowego hitu. To on stworzył film "Za szybcy, za wściekli"

John Singleton ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jego debiutancki film "Chłopaki z sąsiedztwa", który pomógł mu zaistnieć w 1992 roku, przyniósł aż dwie nominacje do Oscarów w kategorii reżyseria i scenariusz oryginalny. Warto zaznaczyć, że artysta był pierwszym Afroamerykaninem nominowanym do tej nagrody. 

TVN przypomniał, że w jego dorobku znajdują się takie hity jak "Za szybcy, za wściekli", "Shaft" i "Czterej bracia". Singleton stworzył też wiele lubianych seriali telewizyjnych, wśród których można wymienić między innymi "Snowfall". Dla środowiska filmowego śmierć reżysera i producenta jest ogromną stratą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News