TVN i TVP w ciężkiej żałobie. Nie żyje gwiazdor, którego kochali widzowie

TVN i TVP w ciężkiej żałobie. Nie żyje gwiazdor, którego kochali widzowie

TVN bardzo często współpracował z Konradem Gacą. Był on trenerem, twórcą bardzo znanej diety oraz doskonałym biznesmenem. Jak donoszą krajowe media, celebryta zmarł niestety w wieku 42 lat. 

Gaca bardzo często pojawiał się w programie "Dzień Dobry TVN" jako ekspert. Prowadził także własny program na antenie Telewizji Polskiej. Poza tym doskonale szło mu prowadzenie własnego biznesu. Zdobył nawet tytuł "Top Menedżera 2011", który przyznał mu "Kurier Lubelski".

Kim był Konrad Gaca?

W naszym kraju biznesmen był znany przede wszystkim jako trener oraz pomysłodawca Mądrego Odchudzania GACA SYSTEM. Z jego usług korzystała między innymi Dominika Gwit, która o swej gigantycznej metamorfozie napisała nawet książkę. Później aktorka wróciła jednak do wagi sprzed rozpoczęcia diety. Obecnie twierdzi, że zdecydowanie lubi swoje ciało i nie zamierza ponownie zrzucać wagi. Nie zmienia to jednak faktu, że jej przemiana zrobiła na Polakach ogromne wrażenie. Jak jednak donoszą lubelskie media, celebryta został nad ranem znaleziony martwy w swoim domu pod Lublinem. Gwiazdor miał jedynie 42 lata.

Nie żyje ekspert TVN

Wciąż nie wiadomo, jak doszło do śmierci Gacy. Policja wykluczyła już ewentualny udział osób trzecich w zdarzeniu, jednak fani celebryty wciąż mają co do tego duże wątpliwości. Nie potrafią bowiem zrozumieć, jak ekspert telewizji TVN oraz znany trener mógł nagle odejść w tak młodym wieku. Do rodziny oraz przyjaciół gwiazdora spływają obecnie słowa wsparcia oraz pocieszenia z całego kraju. Internauci czekają także na potwierdzenie, w jaki sposób doszło do jego śmierci.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lyric McHenry nie żyje. Ciężarna gwiazda zginęła w szokujący sposób
  2. Dramat na polskiej plebanii. Zabiła 28-latkę i zraniła nożem dziecko z zazdrości o księdza
  3. Wyciągają brudy z przeszłości siostry Wassermann. Burza wokół rodziny posłanki PiS
  4. Uwielbiana Pani Stasia po raz ostatni w Klanie. Trudno powstrzymać łzy
  5. Ujawniono po latach! Nieznane dotąd, wstrząsające zdjęcia z miejsca katastrofy smoleńskiej
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News