Materiał ukazany w TVN doszczętnie wstrząsnął widzami. Nie żyje Grażyna

Materiał ukazany w TVN doszczętnie wstrząsnął widzami. Nie żyje Grażyna Źródło: youtube.com/ The Honest Guys - Meditations - Relaxation

TVN wstrząsnął swoimi widzami. Telewizja w trakcie ostatniego programu "Uwaga" zdecydowała się puścić materiał, który już na zawsze pozostanie w pamięci widzów. Przerażająca śmierci Grażyny Kuliszewskiej jest prawdziwą zagadką.

Stacja TVN znana jest z puszczania wstrząsających materiałów, które odbierały sen z powiek widzom stacji. W ostatniej "Uwadze" zaprezentowano materiał dotyczący niewyjaśnionego zaginięcia i morderstwa 34-letniej Grażyny Kuliszewskiej. Czy tajemnicza sprawa znajdzie swoje rozwiązanie?

TVN szokuje. Przerażająca sprawa Grażyny Kuliszewskiej

Do niewyjaśnionego zaginięcia i morderstwa 34-letniej mieszkanki Londynu doszło w momencie, w którym kobieta starała się o rozwód ze swoim mężem. Mężczyzna przyjął ją na terenie swojej posiadłości. Nagle w tajemniczych okolicznościach kobieta po prostu zniknęła. Jej mąż, Czesław Kuliszewski, myśląc, że kobieta opuściła posesję samodzielnie, nie zgłosił jej zaginięcia na policję i sam wyjechał do Wielkiej Brytanii.

Po kilku dniach od zaginięcia ciało kobiety znaleziono w jeziorze zaledwie 6 kilometrów od posiadłości jej męża w Borzęcinie.

– Nasza mama zmarła półtora roku temu. Miała taką samą twarz. Umarła w bólu i Grażyna też zmarła w bólu, było to widać na jej twarzy, że się męczyła – wyznaje siostra ofiary.

Siostra ofiary: To Czesław zabił Grażynę

Siostra zmarłej, pani Mariola Wróbel nie ma żadnych wątpliwości, że to Czesław Kuliszewski stoi za śmiercią swojej żony. Mężczyzna miał być bardzo zrozpaczony rozwodem, jak też zazdrosny o nowy związek swojej żony. Według kobiety, jej szwagier myli się także w zeznaniach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- To, że jak twierdzi, kontaktował się z siostrą, to nie jest szukanie żony. Nieprawdą jest, że to on dzwonił w tej sprawie do mnie. To ja dzwoniłam do niego. Tak samo kłamstwem jest to, że był rano na policji i że to on prosił kuzyna o zgłoszenie zaginięcia. Każde kłamstwo wyjdzie na jaw. To wszystko było zaplanowane – przekonuje krewna zmarłej.

Policja i prokuratura z kolei przekonują, że będą się starały wyjaśnić wszystkie możliwe okoliczności tajemniczej sprawy.

– Wszelkie okoliczności związane z tą sprawą mają istotne znaczenie. Badamy je razem z policjantami z Krakowa. Bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe wersje przebiegu łącznie z tym, że do śmierci kobiety przyczyniła się osoba jej najbliższa – podkreśla prokurator Mieczysław Sienicki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie jak DZIŚ wygląda, oszalejecie
  2. Aktorzy "M jak Miłość" są PARĄ! Właśnie potwierdzili swój romans. Mamy zdjęcia!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci
  5. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja
  6. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News