Alicja Bachleda-Curuś rezygnuje z roli! Fani przecierają oczy ze zdumienia

Alicja Bachleda-Curuś rezygnuje z roli! Fani przecierają oczy ze zdumienia

Na jesienną ramówkę stacja TVN planuje ambitny serial "Pod powierzchnią". W obsadzie pojawią się największe nazwiska show-biznesu. Tak przynajmniej planowano, niestety w ostatniej chwili czołowa gwiazda zrezygnowała z głównej roli.

Na wiadomość o tym, że Alicja Bachleda-Curuś rezygnuje z roli w ciekawie zapowiadającym się serialu "Pod powierzchnią" fani byli w szoku. Wszystko wskazywało na to, że serial będzie najbardziej wyczekiwaną produkcją jesiennej ramówki. Stacja była nawet skłonna zapłacić aktorce występującej w głównej roli rekordowe stawki. Pomimo to Alicja zrezygnowała. Internauci spekulują o różnych powodach, jednym z nich miałaby być ciąża aktorki. - Niestety, z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będę mogła wziąć udziału w tej produkcji. Serce boli, ale sami wiecie, że życie pisze różne scenariusze – napisała aktorka w mediach społecznościowych. Fani szczególnie zwrócili uwagę na słowo "rodzinnych" w oświadczeniu gwiazdy. Pojawiły się pogłoski o ciąży Alicji z jej partnerem, koszykarzem Marcinem Gortatem.

Aktorka zrezygnowała z serialu TVN bo jest w ciąży?

O związku Alicji i Marcina było wiadomo już od pewnego czasu. Para pomimo tego, że ukrywała się ze swoją miłością, w końcu przyznała, że wspólnie marzą o dużym domu z kilkoma sypialniami, łazienkami oraz pojemnym garażem. Część o garażu możemy jeszcze zrozumieć, w końcu Marcin Gortat jest słynnym miłośnikiem drogich aut, ma ich aż 4. Czy jednak kilka sypialni ma służyć temu, by ulokować dodatkowych członków rodziny? Możemy jedynie spekulować. Niedawno Marcin Gortat został przeniesiony ze swojej dotychczasowej drużyny Washington Wizards do Los Angeles Clippers. Jest to spełnienie nie tylko jego zawodowych, ale też prywatnych planów. Zakochani ogłosili mediom, że planują zamieszkać na zachodnim wybrzeżu. Trudno jednak uwierzyć, że Alicja Bachleda-Curuś zrezygnowała z tak ciekawej roli w "Pod powierzchnią" tylko po to, by nadzorować przeprowadzkę i dekorować nowy dom. Szczególnie że jakiś czas temu w rozmowie dla "Rewii" wyznali, że bardzo lubią życie rodzinne i dzieci. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmarna wiadomość. Nie żyje uwielbiany polski aktor
  2. Chwila grozy w TVP na żywo! Dziennikarza porwał wrzeszczący tłum
  3. Lewandowski nie wytrzymał! Ujawnia kulisy reprezentacji
  4. Myślisz, że twój pies cię kocha? Możesz się mylić
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News