TVn
TVN
Konrad Karpiuk - 6 Maja 2019

TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

TVN właśnie opublikowało przerażający materiał z płonącego samolotu. Na lotnisku w Rosji była dramatyczną informacją dla całego świata. Na pokładzie wybuchł pożar, ofiary śmiertelne nie miały szans.

TVN właśnie udostępniło dramatyczne nagranie z rosyjskiego samolotu. Katastrofa lotnicza na moskiewskim lotnisku Szeremietiewo. Samolot z Moskwy do Murmańska chwilę po starcie musiał się zawracać. Z powodu wyjątkowo trudnych warunków pogodowych, pilot rosyjskich linii lotniczych Aerofłot zmuszony był do awaryjnego lądowania. Udało mu się dopiero przy drugim podejściu do pasa startowego.

Przy udanym podejściu samolot kilkukrotnie uderzył w płytę lotniska. Jak stwierdził przedstawiciel linii lotniczych, po twardym lądowaniu zapaliły się silniki maszyny. Z relacji załogi wynika natomiast, że silniki zapaliły się od uderzenia pioruna. Płomienie strawiły tylną część samolotu.

Tadeusz Rydzyk odpowiada krytykomKrytykowali Rydzyka. Jego odpowiedź jest tak bezczelna, że odbiera dech w piersiachCzytaj dalej

Katastrofa lotnicza. TVN publikuje materiał

CNN udostępniło makabryczne nagranie z wnętrza samolotu, nagrane przez jednego z pasażerów. Na nagraniu widać szalejący pożar, w tle słyszalne są krzyki załogi i pasażerów.

Jak donosi Elena Markowskaja z Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej - w katastrofie zginęło 40 pasażerów i 1 członek załogi. Całkowita ilość ofiar wyniosła 41 osób. Przeżyło 37 pasażerów. Piątka osób jest ranna i została przewieziona do szpitala, natomiast 28 osób jest pod opieką psychologów i służb bezpieczeństwa. Opieka nad pasażerami została potwierdzona przez rosyjską minister zdrowia, Weronikę Skworcową, która zapewniła otoczenie opieką ocalałych z katastrofy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

marta kaczyńskaTak mieszka Marta Kaczyńska. Widok obrzydliwych luksusów powala na kolana [FOTO]Czytaj dalej

Katastrofa lotnicza - problemy z akcją ratunkową?

Według niektórych doniesień akcja ratunkowa nie została przeprowadzona zgodnie z procedurami. Wielu pasażerów starało się ratować swoje bagaże, czym zakłócało przebieg ewakuacji. Mówi się również o tym, że strażacy nie byli odpowiednio przygotowani do przeprowadzenia akcji. W sprawie akcji ratowniczej podczas katastrofy zostanie wszczęte śledztwo.

Dramatyczne nagranie z kokpitu niemal natychmiast obiegło media. Okazuje się, że ludzie, którzy przebywali wewnątrz samolotu, niemal płonęli żywcem. Jeden z pasażerów postanowił pokazać dramat przy pomocy swojego telefonu.

To nie pierwsza katastrofa lotnicza linii Aerofłot

W 1994 roku rosyjskie, państwowe linie lotnicze przeżywały jedną tragedię. 23 Marca w okolicach Mieżdurieczenska na Syberii rozbił się Airbus A310. Samolot leciał z Moskwy do Hongkongu. Wtedy nikt nie przeżył katastrofy, liczba ofiar wyniosła 75 osób.

Przyczyną tragedii lotu 593 z 1994 roku było samoistne wyłączenie się autopilota, który spowodował przechył maszyny. Piloci nie wiedzieli jak się zachować, gdyż nie byli wcześniej szkoleni do radzenia sobie z takimi sytuacjami. Po katastrofie zaczęto stosować w rosyjskich samolotach sygnał dźwiękowy o wyłączeniu się autopilota oraz wprowadzono nowe szkolenia, które miały pomóc uniknąć katastrofy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Co się dzieje z Ryszardem Rynkowskim? Kiedyś paradował z naładowanym pistoletem i chciał się zabić. Teraz ponownie ZSZOKOWAŁ Polaków! Nie uwierzycie, co zrobił
  3. Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej już JUTRO! To, jakie miała wymagania, zwalą was z nóg! To będzie pogrzeb godny prawdziwej gwiazdy!
  4. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  5. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  6. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół

emeryturaGłodowe emerytury polskich gwiazd. Rodowicz, Schuberth i inniCzytaj dalej


Źródło: tvn24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News