Dominika Gwit zdradza mroczne kulisy swojej metamorfozy. "Nie jadłam nic przez rok"

TVN specjalizuje się w ukazywaniu metamorfoz. Ulegają nim zwykli uczestnicy programów, ale także gwiazdy. Najbardziej spektakularna z nich dotyczy Dominiki Gwit, aktorki znanej z jednego z seriali stacji. W niedawnym, wywiadzie wyznała, co przeżywała w czasie zrzucania wagi.

TVN jest prawdziwą kuźnią celebrytów. Dla telewizji pracują często najgorętsze gwiazdy, które często zaczynają na jej łonie swoje wielkie kariery. Jedną z nich jest aktorka Dominika Gwit, która zasłynęła rolą w "Przepisie na życie". Na planie produkcji pracowała przez ponad dwa lata, zdobywając sporą popularność. Po zakończeniu zdjęć zadecydowała, że musi zrzucić wagę, co przyczyniło się do najbardziej szokującej metamorfozy w polskim show-biznesie. Gwit straciła dziesiątki kilogramów i na branżowych imprezach była naprawdę nie do poznania. Obecnie jednak efekty zmiany zostały zniwelowane, a gwiazda chętnie opowiada o tym, przez co przeszła.

TVN: gwiazda zdradziła kulisy metamorfozy

Dominika Gwit została niedawno zaproszona przez Marcina Cejrowskiego do jego programu "Gwiazdy Cejrowskiego" została wówczas zapytana o kulisy zrzucenia wagi i wyrzeczenia z tym związane. Gwiazda TVN niczego nie ukrywając wyjawiła, że był to straszny okres, którego nie wspomina dobrze. Dodaje także, iż woli być otyła niż ponownie przechodzić przez dietę. - Dzisiejszy świat zwariował. Musisz być piękny i ładny, bo inaczej co? Bo ludzie powiedzą? Niech gadają. Próbowałam żyć tak, jak wszyscy mówią. Nie jadłam nic przez rok i co mi to dało? Zryty beret. Nie mówię, że otyłość jest ok. Jest chorobą i nie jest zdrowa – powtarzałam to milion razy. Otyłość nie jest zdrowa, ale nie może powodować, że się siebie wstydzisz, bo jeżeli tak jest, to postaraj się. Ja wiem, że jest ciężko. Postaraj się schudnąć pięć, dychę, może ci będzie lepiej, lżej i zdrowiej, ale nie na Boga od razu 50 kilo. Bo to jest chore. Bo nie musisz być szczupła, żeby być szczęśliwa - powiedziała aktorka.

Ile waży obecnie Dominika Gwit?

Po zrzuceniu aż 50 kilogramów nadwagi, gwiazda doświadczyła tzw. efektu jojo. Nie dość, że cała tusza wróciła, to jeszcze się powiększyła. Obecnie nie wiadomo, ile Dominika Gwit waży. Najważniejsze jest jednak, że czuje się szczęśliwa. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Ujawniono niepublikowany film z ataków na WTC. Przerażający widok
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazuje nieznaną twarz. „Przeklina jak szewc”
  3. Justyna Żyła zadebiutowała na ściance! Przez wpadkę jest pośmiewiskiem w całym kraju
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News