TVN wypromowało Michała Piróga na jedną ze swych największych gwiazd. Tancerz brał udział w show „You Can Dance – Po prostu tańcz” jako jego juror oraz mentor uczestników. Jak się jednak okazało, przeszłość gwiazdora jest się naprawdę wstrząsająca. Gwiazdor próbował popełnić samobójstwo. To wyznanie bardzo zasmuciło jego fanów.

Dziś Piróg nie wstydzi się już mówić o swym żydowskim pochodzeniu oraz homoseksualnej orientacji. Sam przyznaje, iż nie zawsze tak dobrze radził sobie jednak z trudnym, krzywdzącym traktowaniem, którego doświadczał także z tych powodów.

Dlaczego Michał Piróg chciał popełnić samobójstwo?

– Ja jedynie chciałem, a wielu niestety odbiera sobie życie. Zgubiłem się, straciłem równowagę, gorycz przeważyła szalę – wyznał Piróg.

– Przyszedł jednak taki moment, kiedy się nie dało dalej grać, bo bohater nie był ze scenariusza powieści, to ja nim byłem. Ale rozczarowań, niedobrych wydarzeń też wtedy nie brakowało. No i pomyślałem, że happy endu nie będzie, że pora to wszystko zakończyć. Ktoś kiedyś powiedział, że tak długo mamy wyobrażenie o swojej wielkości, jak długo nie konfrontujemy się z końcem. Z drugiej strony ja mam takie podejście: OK, to jest tylko życie. Nowe można zacząć na czysto. Dostać nowe ciałko i dalej – ujawnił także tancerz.

Gwiazdor TVN szczerze o chęci popełnienia samobójstwa

Piróg przyznał, że stanął już nawet na parapecie, aby się z niego rzucić. Ostatecznie uratowała go jednak przyjaciółka, która weszła wtedy do jego mieszkania.

– Usłyszałem: na tyle cię tylko stać? Może wymyślisz coś mądrzejszego, bardziej spektakularnego – powtórzył po koleżance tancerz, który ostatecznie zdecydował się jednak odmienić swoje życie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Edyta Górniak pokazała zdjęcie matki po udarze. Fani zmieszali ją z błotem
  2. Lewandowska złamała prawo?! Mogła zginąć, bezmyślne zachowanie
  3. Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża
  4. Dramat Małgorzaty Foremniak. Najpierw śmierć męża, a potem to

Czy państwo robi wystarczająco dużo, aby zapobiegać samobójstwom?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]


13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]

Zobacz również