Materiał ukazany w TVN wstrząsnął widzami. Nie żyje Filip

Materiał ukazany w TVN wstrząsnął widzami. Nie żyje Filip Źródło: Fot. Pikio

TVN opublikował dziś niezwykle druzgocący i poruszający materiał, który wstrząsnął widzami. Filip nie żyje, a o jego losie zadecydował lekarz, który odmówił mu pomocy, nie chcąc przyjąć go do szpitala. Cała historia mrozi krew w żyłach i jest wręcz skandaliczna.

TVN w swoim dzisiejszym programie interwencyjnym "UWAGA" poruszył wyjątkowo trudny i dotkliwy temat. Tematem reportażu stał się Filip, który nie dostał szansy na walkę o życie. Została ona przekreślona już na starcie, bowiem lekarz nie chciał przyjąć go do szpitala. Zdaniem medyka chłopiec nie wymagał hospitalizacji, a jego stan nie zagrażał jego życiu i zdrowiu. Niestety, bardzo się mylił.

TVN bada okoliczności śmierci Filipa

2 letni Filip trafił do szpitala z poważnymi objawami - wysoką gorączką oraz rozpoznanym zapaleniem płuc. Mimo takich symptomów chłopiec nie został przyjęty do szpitala - lekarz zadecydował o tym, że dziecko spokojnie może wrócić do domu i tam dochodzić do siebie. Mimo gorących próśb rodziców w placówce nie znalazło się miejsce dla chorego dziecka. Niestety, to był ogromny błąd, który kosztował życie dziecka.

- Po godzinie od przyjazdu do szpitala zszedł do nas pan doktor. Osłuchał Filipa, zajrzał mu do gardła, mówiąc przy tym do męża, żeby trzymał mocniej głowę syna. On był już tak słaby, że leciał przez ręce - opowiedziała zrozpaczona matka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Serduszko przestało mu bić

Rodzice Filipa zgodnie z wytycznymi lekarza zabrali syna do domu.Stan chłopca się pogarszał, więc zdesperowani rodzice postanowili jeszcze raz poprosić o pomoc i zadzwonili po pogotowie ratunkowe. Niestety, ratownicy również rozłożyli ręce - wiek i stan dziecka ich przerósł.

- Panowie przerazili się, że to taki maluch. Podali Filipowi adrenalinę i pojechaliśmy do szpitala - wspomina kobieta.

Niestety, w drodze do szpitala serce Filipa przestało bić. Gdy dotarł on do szpitala został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, w której trwał przez 3 dni. Po tym czasie zmarł. Po tym, gdy odłączono go od aparatury, jego mamie pozwolono wziąć go na ręce po raz ostatni.

Aktualnie sprawę bada Prokuratura Okręgowa, a rodzice chłopca zdecydowali się na złożenie skargi do do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie. Nikt jej nie znalazł
  2. Legendarna polska aktorka po śmierci ukochanego z rozpaczy wyskoczyła z okna!
  3. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią
  4. Do sieci trafiło zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Oczy wychodzą z orbit!
  5. Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza

 

Następny artykuł