Kochana i niesamowicie popularna gwiazda TVN w szpitalu! Wielkie nieszczęście

Kochana i niesamowicie popularna gwiazda TVN w szpitalu! Wielkie nieszczęście

TVN bardzo często nawiązuje współpracę z Magdaleną Różczką przy swych produkcjach. Aktorka szybko stała się ulubienicą widzów, którzy z ogromnym zainteresowaniem śledzą jej artystyczne poczynania. Fani byli więc przerażeni, kiedy gwiazda poinformowała oficjalnie, że trafiła do szpitala.

TVN doskonale zdaje sobie sprawę z popularności Magdaleny Różczki, dlatego też często możemy oglądać aktorkę w różnych serialach realizowanych przez stację. Widzowie pokochali piękną i niezwykle utalentowaną artystkę, która szybko podbiła ich serca.

Gwiazda TVN trafiła do szpitala. Co stało się Magdalenie Różczce?

Opinia publiczna jest więc obecnie niezwykle zmartwiona o medialną ulubienicę. Za pośrednictwem swego konta na Instagramie gwiazda poinformowała bowiem, że trafiła do szpitala. Wciąż nie wiemy, co dokładnie stało się artystce. Możemy jednak przypuszczać, że przeszła operację kolana. Sama aktorka przekazała jedynie oficjalnie, iż przebywa pod opieką lekarzy. Pokazała także fotografię wykonaną w szpitalnym łóżku. - Szpital ortopedyczny... Wiem, wiem wszyscy na Insta piękni i szczęśliwi... A u mnie taka sytuacja. Dawno mnie tu nie było... Działo się... „Wychodzę” na prostą. Pozdrawiam Was - napisała gwiazda, czym niezwykle zmartwiła najwierniejszych fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak fani zareagowali na najnowsze wieści dotyczące artystki?

W komentarzach pod najnowszym zdjęciem Różczki zaroiło się wiec od pozytywnych, ale także pełnych lęku komentarzy. Widzowie życzą jej przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia oraz dużo siły na czas rehabilitacji. "Wszystkiego dobrego! Szybkiego powrotu do zdrowia, Madziu!"; "Dużo zdrówka! Szkoda że nie w szczecińskim szpitalu, wpadłabym w odwiedziny!"; "Ałć, życzę zdrówka i powodzenia w rehabilitacji. Będzie żmudna, ale oby efektowna. Spokojne ćwiczenia bierne, izometryczne i inne pozwolą dojść do sprawności. Zdróweczka prosto od fizjoterapeutki"; "Szybkiego powrotu do formy i sprawności!!" - czytamy na profilu artystki na portalu społecznościowym. TVN Fot. Instagram/Magdalena RóżczkaNajlepsze newsy dnia:

  1. Znany zespół disco polo ma do Was ważny apel! Wielkie poruszenie w sieci
  2. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  3. Była ikoną TVP, kochały ją miliony Polaków. Tego żałuje najbardziej na świecie
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Ta to ma tupet! Doda jednym zdaniem wbiła go w ziemię jak kiepa
Następny artykuł