TVN przedstawił listę regionów, w których będzie dzisiaj niebezpiecznie. Sprawdź, czy chodzi o Twoją miejscowość

TVN przedstawił listę regionów, w których będzie dzisiaj niebezpiecznie. Sprawdź, czy chodzi o Twoją miejscowość Źródło: Fot. Pixabay.com

TVN poinformował właśnie Polaków o nadciągających burzach, a także porywistych wiatrach, które pojawią się w Polsce. Dzisiaj mieszkańcy doświadczą nawet gradobicia. Oto lista miast, gdzie przewidywane są te opady atmosferyczne.

TVN podał zatrważające informacje odnośnie pogody. Dziś przez Polskę przetoczą się burze z piorunami, a także gdzieniegdzie doświadczyć będziemy mogli obfitych opadów deszczu.

TVN opublikował pogodę na dzisiaj. Pojawi się nawet grad

Prognoza pogoda na niedzielę zapowiada się bardzo nieciekawie. Niemal w całym kraju wystąpią burze, a także nawet silne wiatry, które mogą spowodować wiele szkód.

W Gdańsku, Sopocie, a także Gdyni temperatura przez większość dnia będzie utrzymywała się w okolicy 12 stopni Celsjusza. Wiatr, który będzie towarzyszył mieszkańcom w szczególności podczas burzy, może osiągnąć prędkość nawet 80 km/h.

Możliwe opady deszczu mogą wystąpić także we Wrocławiu, gdzie przy okazji pojawi się także spore zachmurzenie. Odczuwalna temperatura wynosić będzie około 12-13 stopni Celsjusza.

W Krakowie i Rzeszowie należy bardzo uważać, bowiem według materiału stacji TVN Meteo pojawią się tam burze, podczas których może dojść nawet do opadów gradu. Należy zachować wszelką ostrożność, bowiem podczas gradobicia może dojść do stłuczenia szyb w samochodach. Warto więc pozostać tego dnia w domu - szczególnie, jeśli pochodzimy z wymienionych rejonów.

Także na północnym-wschodzie meteorolodzy zanotowali możliwe opady deszczu i burze. Szczególnie w okolicach województw warmińsko-mazurskiego, a także podlaskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Deszcz pojawi się prawdopodobnie w całej Polsce - z wyłączeniem niektórych miast na północnym-zachodzie znajdujących się w województwie zachodnio-pomorskim.

Pocieszający w tym wszystkim jest fakt, że w niektórych częściach kraju, pomimo opadów, będziemy odczuwać komfortową temperaturę powietrza. W województwie małopolskim, świętokrzyskim, a także mazowieckim temperatura będzie wynosiła od 17 do około 19, a gdzieniegdzie 20 stopni Celsjusza. Zimniej natomiast będzie szczególnie na zachodzie kraju. W Gorzowie Wielkopolskim temperatura wynosić będzie około 12-13 stopni (w zależności od pory dnia).

Ciepło natomiast będzie na południu i wschodzie. W Rzeszowie i Lublinie doświadczymy temperatury w okolicach od 19-21 stopni Celsjusza.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  2. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: TVN Meteo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News