Lider partii zaatakował TVN i TVP po ogłoszeniu wyników! Mówi o spisku i komunistach

Lider partii zaatakował TVN i TVP po ogłoszeniu wyników! Mówi o spisku i komunistach Źródło: Pikio.pl

TVP zostało zaatakowane podczas transmisji na żywo przez lidera polskiej partii. Mowa o kandydacie na europosła, którego Polacy wybrali w dzisiejszych wyborach. We wstrząsających słowach obraził dwie największe stacje telewizyjne.

TVP i TVN obrażone przez znanego i kontrowersyjnego prawicowego działacza. Dziennikarze i redaktorzy zostali obrażeni. Sytuacja jest niepokojąca, bowiem słowa te padły od przyszłego europosła.

TVN obrażony przez polskiego działacza. Nie oszczędzał w słowach o TVP

Podczas transmisji na żywo TVN i TVP padły bardzo odważne i kontrowersyjne słowa, które wymierzył w czołowe stacje Janusz Korwin-Mikke. Jego koalicja w dzisiejszych wyborach osiągnęła aż 6,1% głosów, choć niektórzy internauci spodziewali się, że wynik będzie o wiele niższy.

Podczas swojego, zdaniem użytkowników sieci, oburzającego wystąpienia, w tych słowach wyraził się on o wymienionych stacjach.

 - Walczyliśmy przeciwko dwóm największym telewizjom, nie mieliśmy za sobą żadnego poparcia, walczyliśmy tylko dzięki internetowi. Biorąc to pod uwagę, to jest wielki sukces. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przysłużyli się do tego, że prawica weszła do europarlamentu - grzmiał przed zebranym tłumem przyszły europoseł.

Następnie padły niewiarygodne słowa przywołujące lata 89'.

 - Przy okrągłym stole zapadła decyzja, że prawica nigdy do władzy nie dojdzie. Pachołki generała Kiszczaka bardzo starannie realizuję tę umowę. Mam nadzieję, że nastąpił przełom. Wszystkim wam bardzo serdecznie dziękuję - zakończył przemówienie Janusz Korwin-Mikke (transmitowane przez TVP i TVN).

Kto z kandydatów Konfederacji otrzyma mandat?

Według oficjalnych sondaży, które będą potwierdzane niebawem, do Europarlamentu z koalicji wejdą: Janusz Korwin-Mikke i Konrad Berkowicz. Póki co wiadomo, że na pewno mandat otrzyma Jacek Wilk (członek partii KORWiN od 2017 roku - wcześniej polityk KNP).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News