Gessler nalegała by TVN nie emitował tego odcinka Kuchennych Rewolucji. "Jest za ostry!"

Gessler nalegała by TVN nie emitował tego odcinka Kuchennych Rewolucji. "Jest za ostry!" Źródło: screen youtube.com/tvnpl

TVN miał bardzo trudny orzech do zgryzienia. Wszystko przez odcinek Kuchennych Rewolucji, który według samej Magdy Gessler jest zbyt ostry. Restauratorka prosiła, żeby go nie emitować!

TVN w swoich programach szokował widzów już nie raz. Wiele scen, które normalnie nigdy nie trafiłyby do telewizji, można było obejrzeć na antenie tej stacji. Wystarczy wspomnieć chociażby pamiętny występ w Mam talent, gdzie uczestnik przyprowadził ze sobą świnię, która załatwiła swoje potrzeby fizjologiczne na samym środku sceny. Na szczęście tym razem nie było podobnych sytuacji. Chociaż Magda Gessler znalazła się w prawdziwym niebezpieczeństwie.

TVN: Magda Gessler nie chciała emisji tego odcinka

W momencie, kiedy słyszymy, że prowadzący nie chce emisji odcinka, od razu wiadome jest, że musiała mieć miejsce jakaś naprawdę mocna scena. Jednak Kuchenne Rewolucje przyzwyczaiły już nas do wulgaryzmów, rzucania talerzami, a nawet ludzkich łez. Pytanie więc brzmi, co takiego stało się tym razem w Łodzi. Według informacji, jakie wyciekły do mediów, Magda Gessler miała zostać zaatakowana przez dwóch mężczyzn podczas kręcenia jednego z ujęć. Atakujący wyskoczyli do restauratorki z pięściami, ale na szczęście ochroniarz celebrytki zareagował szybko, w porę powstrzymując brutalny atak. Miejscowa policja zaprzecza, jakoby taka sytuacja miała miejsce. Jednak według informatora jest to zwyczajny blef. - Mężczyźni w wieku ok. 35-40 lat rzucili się na nią z pięściami. Na szczęście w porę zareagował ochroniarz pani Magdy, który odepchnął agresorów - informuje Express Ilustrowany. Według informatora szefostwo TVN-u bardzo długo zastanawiało się, czy wyemitować ten odcinek. Cała sytuacja miała miejsce tuż przed lokalem, gdzie dokonywana była rewolucja. Sama Magda Gessler silnie nalegała, aby ów epizod nie został wyemitowany, ale władze stacji ostatecznie stwierdziły, że odcinek się ukarze. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wiem z wiarygodnego źródła, że TVN długo się zastanawiał, czy wyemitować ten odcinek. Jest za ostry i sama Gessler bardzo nalegała, żeby odcinek nigdy się nie ukazał - zdradza informator. Właśnie dziś będzie miała miejsce premiera tego kontrowersyjnego odcinka. O godzinie 21:30 wszyscy będziemy mogli przekonać się, czy Magda Gessler faktycznie została zaatakowana w Łodzi. A może prawdę mówi policja, która twierdzi, że wezwanie było spowodowane zakłócaniem ciszy nocnej. Nie pozostaje nam nic, jak poczekać i obejrzeć, aby się przekonać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dawny dom Meghan Markle w niczym nie przypominał pałacu! W takich warunkach dorosła
  2. Kożuchowska usłyszała zaskakującą wiadomość. Plany aktorki wywrócone do góry nogami
  3. Wiemy ile goście dali pieniędzy synowi Martyniuka. Kwota wbija w ziemię
Następny artykuł