Największy gwiazdor TVN publicznie stracił nad sobą kontrolę. "Goń się leszczu"

Największy gwiazdor TVN publicznie stracił nad sobą kontrolę. "Goń się leszczu" Źródło: Fot. Facebook/Kuba Wojewódzki - Król TVN

TVN jest jedną z największych stacji telewizyjnych w naszym kraju, nic więc dziwnego, że zdania ich najpopularniejszych dziennikarzy słucha wielu Polaków. Tym razem jednak najgłośniejszy i najbardziej kontrowersyjny gwiazdor TVN posunął się trochę za daleko i stracił nad sobą kontrolę. 

TVN swoje nadawanie rozpoczęło w 1997 roku, a od tamtego czasu rozrosło się do ogromnych rozmiarów. Obecnie jest jedną z trzech największych telewizji w naszym kraju i pochwalić się może ogromną oglądalnością. Stacja wykreowała już dziesiątki najsławniejszych dziennikarzy oraz celebrytów, których zna cała Polska, a którzy stanowią również przykład dla wielu z nas. Teraz pojawiła się informacja, że najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich gwiazd TVN dziennikarz dał się ponieść emocjom i posunął się trochę za daleko. Jego słowa wywołały żywą reakcję fanów, dla których mężczyzna do tej pory był wzorem.

Król TVN dał się ponieść emocjom

Kuba Wojewódzki określany jest Królem TVN i najbardziej kontrowersyjnym dziennikarzem w Polsce. Mężczyzna lubi szokować zarówno swoim zachowaniem, jak i wypowiedziami, w których często daje się ponieść emocjom. Tak się stało również tym razem, kiedy opublikował zaraz po ukazaniu się wstępnych wyników wyborów wpis na swoim koncie na Facebooku, który obserwuje już niemalże 800 tysięcy fanów. - Jaki piękny wieczór w Warszawie. Goń się leszu! - napisał. Media oraz fani przypuszczają, że właśnie w ten sposób celebryta skomentował pierwsze udostępnione wyniki wyborów samorządowych w Warszawie. Jak podawał wtedy sondaż IPSOS, Rafał Trzaskowski miał wygrać już w pierwszej turze z wynikiem 54,1%. Dalej Wojewódzki opublikował kolejny prześmiewczy wpis ukazujący kartę do głosowania z dopisaną pozycją Dawida Podsiadło. Na reakcję internautów nie trzeba było dużo czekać, tym razem jednak nie wszyscy zgadzali się z komentarzem dziennikarza.

Rozemocjonowani fani komentują: "Jesteście zwykłymi prostakami"

Pod dwoma wpisami pojawiły się natychmiast setki komentarzy, lecz nie wszystkie były pozytywne. - I to jest właśnie odzwierciedlenie wyborców RT. Zgrywacie elitę, wielkich i wykształconych, a tak naprawdę gardzicie ludźmi spoza waszego śmiesznego kółeczka, jesteście zwykłymi prostakami - ostro krytykuje fan. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zastanawiam się kiedy Kubusiowi żyłka pęknie, jak koledze od Ukrainek. Od tego ciągłego napinania się. Leszczu - pisze kolejna osoba. - Pukasz się z tym Podsiadło, czy dopiero się zalecasz...? - pyta internauta. - O pajac z TVN się odezwał - kwituje kobieta.
 Liczba komentarzy wciąż rośnie, a zwolennicy Patryka Jakiego oraz Rafała Trzaskowskiego zażarcie przegadują się pod wpisem celebryty.
TVN Fot. Facebook/Kuba Wojewódzki - Król TVN
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Upokorzona Wassermann stanie przed sądem. Gorzko pożałuje swoich słów
  2. Właśnie ujawniono najnowsze dane po wyborach. Wielu z Was nie będzie zadowolonych
  3. Błaszczak wyrzucił go na zbity pysk! Obrzydliwy skandal wstrząsnął krajem
  4. Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność
  5. ZWYRODNIALCY! NASTOLATKI SPALIŁY ŻYWCEM SZCZENIAKI! POCHWALILI SIĘ TYM W SIECI
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News