TVN uczyniło z Kuby Wojewódzkiego swą największą gwiazdę, której pozycja wydawała się nienaruszalna. Co ciekawe, samozwańczego króla stacji może już wkrótce zdetronizować jego bliska koleżanka. Współpracownicy dziennikarza zapowiadają wojnę, która ma ponieść za sobą ważne przetasowania.

TVN niezwykle zaufało Kubie Wojewódzkiemu, oddając mu jeden z najważniejszych czasów antenowych. Przyznać trzeba, że gwiazdor wykorzystał go doskonale, gdyż jego talk show od lat cieszy się gigantyczną popularnością, przyciągając przed ekrany tysiące widzów. Wiele wskazuje jednak na to, iż już wkrótce prezenter będzie musiał walczyć o swą pozycję z osobą, którą sam wprowadził do stacji.

Kto wygra „wojnę o TVN”? Kuba Wojewódzki może stracić pozycję

Agnieszka Chylińska znalazła ponoć miejsce w jury „Mam talent!” właśnie z polecenia dziennikarza, z którym doskonale się zna. W ostatnim czasie zasiadła nawet na kanapie w jego programie, aby opowiedzieć o nowej płycie oraz szczegółach prywatnego życia. Jak twierdzą współpracownicy Wojewódzkiego, powoli zaczyna jednak on bać się cenionej przez widzów wokalistki oraz jej telewizyjnego potencjału.

– Kuba robił dobrą minę do złej gry, nie jest tajemnicą, że wkrótce między nim a Chylińską może być wojna. Aga będzie miała swój show – ujawnił w rozmowie z „Na Żywo” pracownik TVN.

Wokalistka już wkrótce ma bowiem poprowadzić internetowy talk show, do którego będzie zapraszała największe gwiazdy. Jednym z pierwszych gości ma się nawet okazać Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN,  rzadko udzielający jakichkolwiek wywiadów. Na udział w programie zgodził się już ponoć także sam Kuba Wojewódzki.

– Zaproszenie przyjął, nie tylko dlatego, że lubią się z Agnieszką. On chciał wiedzieć, jaki pomysł na swój program ma jego koleżanka. Zdziwił się nieco, odkrywając formułę show, tak bliską jego produkcji – wyjawił współpracownik dziennikarza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Ranczo" przyniosło jej sławę. Prywatny dramat zniszczył jej życie

Na czym będzie polegał nowy program Agnieszki Chylińskiej? Władze TVN pokładają w nim ogromne nadzieje

W programie Agnieszki Chylińskiej to nie ona usiądzie jednak na kanapie, a jej gość. Wokalistka przepytywać będzie z poziomu fotela prowadzącego. Toczone w studiu rozmowy mają być bardzo szczere, bezkompromisowe oraz całkowicie niereżyserowane.

Jeżeli show odniesie sukces, dostanie ponoć szansę na wejście do głównej ramówki TVN. To właśnie wtedy – zdaniem pracowników stacji – rozegra się prawdziwa walka między Wojewódzkim i Chylińską. Stawką jest ponoć nawet status nowego króla, bądź też królowej telewizji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Grabowskiego w końcu „wybłagała” ojca. O decyzji aktora mówi dziś cała Polska
  2. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  3. Uczestnik Rolnik szuka żony jest skończony! Ogromny skandal się potwierdzi?
  4. Gwiazda znana z TVN walczy o życie! Jej świat legł w gruzach
  5. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE

Lubisz Kubę Wojewódzkiego?

Loading ... Loading ...

Małgorzata Wassermann pokazała swoją prawdziwą twarz! Takiej jej nie znaliśmy