pawłowicz (1)
Fot. YouTube/Telewizja Republika
Mikołaj Pilecki - 6 Grudnia 2018

Pawłowicz bierze się za TVN! Kraśko właśnie został zmieszany z błotem

Krystyna Pawłowicz nie daje o sobie zapomnieć. TVN wyemituje dziś pierwszy odcinek prowadzonego Piotra Kraśko kontrowersyjnego programu o losie osób uciekających przed wojną z Bliskiego Wschodu do Europy. Krewka posłanka skrytykowała ten pomysł, zanim nawet zobaczyła jego efekty. W odpowiedzi spotkała się z ripostą dziennikarzy.

Krystyna Pawłowicz słynie z ciętego języka i sporej niechęci do lewicy, a w zasadzie to do wszystkiego, co nieprawicowe. TVN śladem telewizji z Australii, Danii, Holandii, Niemiec, Szwecji, RPA, Izraela, Belgii i Stanów Zjednoczonych wyprodukowała program o tytule "Wracajcie, skąd przyszliście". Prowadzony przez Piotra Kraśko opowiada o losach osób, które z powodu szalejącej na Bliskim Wschodzie wojny, opuściły swoje domy i udały się w trudną i niebezpieczną podróż do Europy Zachodniej. "Come Back Where You Came From", czyli oryginał powstał w 2011 roku i doczekał się 3 serii po 3 odcinki każda. Pomimo incydentu, którego doświadczyły australijskie gwiazdy na swojej drodze, czyli ostrzelania przez Państwo Islamskie, zyskał popularność w innych krajach, gdzie powstały jego aranżacje. Celem programu jest podróż uchodźczym szlakiem, ale w odwrotnym kierunku. Uczestnicy przemieszczają się bez paszportów, telefonów, ani portfeli, czyli w sytuacji jeszcze trudniejszej niż większość uchodźców, z tą tylko różnicą, że po zakończeniu zdjęć czekało na nich ciepłe łóżko i bezpieczne schronienie.

Krystyna Pawłowicz ostro o nowym programie TVN

Choć o powstawaniu "Wracajcie skąd przyszliście" mówi się od dawna, bystra posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz dopiero teraz postanowiła wyrazić swoje zdanie na jego temat. Jak można było się spodziewać, przeprowadziła szczegółowe dochodzenie i doszła do wniosku, że nowa produkcja TVN (stacji, do której pała nienawiścią) ma za zadanie propagować lewicowy pogląd na istotę rzeczy i nakłonić Polaków do ochoczego przyjmowania uchodźców, najlepiej całymi tysiącami. Swoją złość wyraziła w tweecie. - Od środy TVN w programie "Dlaczego nas nie chcecie" będzie nas zawstydzał i zmiękczał cierpieniem głodnych dzieci i biednych imigrantów. Aż wreszcie sami "zechcemy" by "inżynierowie i chirurdzy" zaczęli nam podrzynać gardła też w Polsce... TVN tego chce, my - NIE - czytamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej
Niedługo trzeba było czekać na odpowiedź. Pierwszy ripostował Wojciech Czuchnowski z "Gazety Wyborczej", który napisał krótko, że Pawłowicz jest "głupią, chorą i podłą osobą". Na te słowa otrzymał następującą odpowiedź: "Ulżyło?", ale nie był to koniec dyskusji. - To było po prostu stwierdzenie faktu. Moja córka pracuje w obozach dla uchodźców. Takie moralne kreatury jak pani nie mają pojęcia, co ci ludzie przeszli. Jest pani obrazą chrześcijaństwa i człowieczeństwa - dodał Czuchnowski.

Premiera już dziś

Zmieszany z błotem Piotr Kraśko, nie silił się nawet na odpowiedź na zarzuty, które wystosowała posłanka. Dalsze kontynuowanie wątku byłoby niepotrzebnym laniem wody na jej młyn, które mogłoby popsuć mu jedynie humor przed dzisiejszą premierą. Już dziś o 21:30 na antenie TVN wyemitowany zostanie pierwszy z czterech powstałych przez ostatnie miesiące odcinków "Wracajcie, skąd przyszliście". W podróż Kraśko zabrał kilku uczestników o różnych poglądach na sprawy migracji i przyjmowania uchodźców. Wyniki przedsięwzięcia poznamy dziś wieczorem.Obrazy PikioZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor Polsatu trzymał to w tajemnicy do ostatniej chwili! Wszystko się wydało
  2. Gwiazdor Polsatu trzymał to w tajemnicy do ostatniej chwili! Wszystko się wydało
  3. Krystyna Pawłowicz raczej nie martwi się o pieniądze. Imponujące zarobki polityków
  4. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
ZAMIANA
Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz raczej nie martwi się o pieniądze. Imponujące zarobki politykówCzytaj dalej
źródło: wprost.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News