Niewyobrażalny koszmar w polskiej miejscowości, afera wstrząsa krajem. 2,5-latek jest bity, nikt nie reaguje

Niewyobrażalny koszmar w polskiej miejscowości, afera wstrząsa krajem. 2,5-latek jest bity, nikt nie reaguje Źródło: Uwaga TVN

TVN przedstawił przerażającą historię. Dziennikarze stacji dotarli do niezwykle smutnej i przerażającej historii małego Szymka, który był kilkukrotnie bity. Czemu nikt nie reagował na dramat dziecka?

TVN w swoim programie "Uwaga" przedstawił historię, która potrafi ściskać za gardło. Ledwie 2,5-letnie dziecko było katowane przez chłopaka swojej matki, który wprost uwielbiał się wyżywać nad chłopcem wtedy, gdy jego rodzicielka nie zwracała na niego uwagi. Siniaki, ślady szarpaniny i liczne rany na ciele dziecka już na zawsze mogą zostawić ranę w jego psychice. Co najgorsze, dramatowi chłopca udałoby się zaradzić. Nikt jednak nie chciał się tego podjąć.

TVN wstrząsnął widzami. Przerażający materiał na antenie stacji

Dziennikarze "Uwagi" zajęli się sprawą małego dziecka - Szymka, wychowanka Anny i Mariusza R. Biologiczny ojciec z poprzedniego związku w pewnym momencie zaczął zauważać ślady przemocy domowej na skórze swojej najmłodszej pociechy. Szymek miał liczne rany świadczące o pobiciu. Zrozpaczony mężczyzna zwrócił się do lekarzy, którzy nie mieli wątpliwości - dziecko zostało pobite, a sprawcą jest konkubent Anny, który z całego zdarzenia wytłumaczył się mówiąc, że w trakcie rąbania drzewa na dziecko spadł kawałek pnia. Specjaliści od medycyny są jednak zupełnie innego zdania.

- Szymek miał na szyi czerwony ślad, potem zrobiły się trzy ślady, wieczorem już miał sine ucho i wszystko zaczęło wychodzić. Jak go rozebrałem, okazało się, że cały jest w siniakach. Stwierdziłem, że on się nad nimi znęca. Jak lekarz go rozebrał, od razu wezwał policję i stwierdził, że dziecko jest pobite – mówi Przemysław.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragedii dało się zapobiec

Przez kilka ostatnich miesięcy w lokalu socjalnym zajmowanym przez Annę i jej dzieci wielokrotnie dochodziło do aktów przemocy i awantur. Przedstawiciele państwowych służb nie robili sobie jednak nic z tego, jakiej przemocy dopuszczał się mężczyzna i koniec końców nie spotkała go do tej pory odpowiedzialność.

Równie winni wszystkiemu są sąsiedzi, którzy teraz opowiadają o tym, jak bardzo Anna i jej konkubent krzywdzili całe rodzeństwo, ale nie zdecydowali się na podjęcie interwencji. Ojciec Szymka liczy na to, że po publikacji materiału telewizji prawo w końcu zwróci się przeciwko bezkarnemu do tej pory konkubentowi byłej wybranki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News