Wojna dwóch największych gwiazd TVN! PUBLICZNIE mieszają się z błotem
Redaktor - 29 Czerwca 2018

Wojna dwóch największych gwiazd TVN! PUBLICZNIE mieszają się z błotem

Ta wojna pracowników TVN przejdzie do historii! Największy gwiazdor stacji i jej samozwańczy król naubliżał publicznie swojej koleżance po fachu. Ten konflikt na pewno nie skończy się ot tak. Któreś z nich poniesie srogie konsekwencje. Pytanie brzmi: "które?", skoro oboje przynoszą telewizji niebagatelne zyski.

Kuba Wojewódzki od wielu lat jest jedną z największych gwiazd telewizji TVN. Dziennikarz prowadzi swój autorski program, w którym już nie raz mogliśmy zobaczyć, jak nie przebiera w słowach i obraża swoich rozmówców. W mediach niedawno zawrzało, kiedy publicznie zaczął kłócić się z koleżanką ze stacji, Małgorzatą Rozenek-Majdan. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec ich publicznej wojny. Sprawa konfliktu Rozenek z Wojewódzkim, jest już tak zagmatwana, że śmiało można powiedzieć, że nikt oprócz tej dwójki nie wie, co naprawdę się wydarzyło. Kuba groził Gosi ujawnieniem ich SMS-ów, które miały mieć bardzo intymny charakter.

Konflikt dwóch największych gwiazd TVN przeradza się w prawdziwą wojnę

Kuba starał się udowodnić, że Rozenek, delikatnie mówiąc, nie prowadzi się dobrze, a ich relacja od początku miała nawiązać znajomość, która skończy się w sypialni. Zarzucił perfekcyjnej pani domu, że "weszła do show-biznesu jak do burdelu". Małgosia z kolei zarzucała mu, że jest perfidnym kłamcą, chamem i prostakiem, co spotkało się z aprobatą wielu osób, nawet tych, które za nią szczególnie nie przepadają. Ich słowne, bardzo mocne potyczki najczęściej przeprowadzane były za sprawą mediów społecznościowych, dzięki czemu cała Polska mogła obserwować rodzący się konflikt. Wydawałoby się, że powinni siąść i porozmawiać ze sobą o tym w cztery oczy, jednak nic bardziej mylnego. Kiedy gwiazdy znajdowały się w jednym pomieszczeniu w pracy, np. przy okazji ogłoszenia nowej ramówki stacji, zachowywały sporą odległość i się unikały.

Wojewódzki znowu naubliżał Rozenek i uderzył tym we wszystkie kobiety

Małgorzata Rozenek-Majdan została zaproszona do strefy kibica stacji TVN24, gdzie miała komentować dzisiejszy mecz Polski z Japonią. Perfekcyjna pani domu pojawiła się tam głównie za sprawą swojego męża, który jako były piłkarz miał służyć ekspercką opinią. Jednak Kuba nie odpuścił okazji, żeby ponownie zmieszać z błotem koleżankę z pracy. Tym razem przyczepił się do jej obecności w strefie kibica. Jego słowa są obraźliwe nie tylko dla Rozenek, ale także dla wszystkich kobiet. - Doskonały ruch. Po czym odróżnić faceta, który nie ma nic do powiedzenia od kobiety, która nie ma nic do powiedzenia? Facet milczy - napisał Wojewódzki w swym felietonie, opublikowanym na łamach Polityki, w którym w wyjątkowo ironiczny sposób odnosił się do Małgosi, jako eksperta w strefie kibica.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jan Bednarek zachwycił dziś Polaków! Niestety, mamy złą wiadomość dla pań
  2. Dramat Weroniki Rosati. Niedawno urodziła dziecko, teraz jej świat się zawalił
  3. Marta Kaczyńska na dzikiej imprezie! Po sieci krąży szokujące zdjęcie
ZAMIANA
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
niemcy_wstepMEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadówCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News