kraśko_po
yt/Super Express
Anna Maria Guziewska - 22 Grudnia 2018

Wielka klapa TVN. Miały być kontrowersje i hit, a jest porażka

TVN postanowiło wyprodukować format "Wracajcie, skąd przyszliście". Kontrowersyjny i ambitny program miał za zadanie zwrócić uwagę na problem migracji w Europie i Afryce. Gospodarzem programu jest Piotr Kraśko, a emisja przynosi... straty. Czy nie przewidziano takich okoliczności?

TVN zakończyło emisję "Ameryki Express". W miejsce show wszedł nieco ambitniejszy format, mówiący o tym, z jakimi problemami muszą się zmierzyć imigranci w Europie. Piotr Kraśko przeprowadzał widzów i uczestników przez najbardziej niebezpieczne miejsca, ale widzowie odeszli od telewizorów.

Co się wydarzyło z programem Piotra Kraśki? Widzowie TVN nie chcą oglądać "Wracajcie, skąd przyszliście"

Gdy emitowano w analogicznym czasie program "Ameryka Express" przed telewizorami średnio zasiadało o połowę więcej osób niż w przypadku programu Piotra Kraśki. Dziennikarz musi przełknąć gorzką pigułkę, ponieważ podczas pierwszego odcinka program, zachęceni promocją zobaczyli widzowie w liczbie ponad jednego miliona. Każdorazowa emisja kończyła się druzgocącym spadkiem. Obecnie, w środę o 21:30 program ogląda jedynie 665 tysięcy osób. Być może to kontrowersyjny temat, być może nierozrywkowy charakter - widzowie zwracają uwagę, że choć temat wydaje się ważny, nie zdobędzie spektakularnej liczby widzów. Ostatnio Kraśko udostępnił wzruszający post na swoim Instagramie. Niosąc na plecach chłopca, który przebywał w ośrodku dla uchodźców. - Ten mały chłopiec nie ma i nigdy nie miał butów. Chodzi boso po żwirze w obozie dla uchodźców na północy Iraku. Żwir jest w temperaturze rozgrzanego piekarnika, bo przez cały czas naszego tam pobytu, nawet w nocy temperatura nie spadała poniżej 42 stopni - napisał pod zdjęciem Kraśko. Natychmiast pojawiła się fala dwojakich komentarzy, które wprzódy - krytykowały TVN, dalej - kibicowały uczestnikom w ujawnieniu szczegółów życia uchodźców. - Zostań tam resortowy madafako - pojawia się pod zdjęciem dziennikarza. - Oczywiście, że buty Piotr kupił i to nie tylko temu chłopcu ... i posądzanie kogoś o wybuch wojny to już naprawdę szczyt ignoranctwa - broni Kraśki Karolina Ferenstein.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
- Okropieństwo. Przestępczość i wykorzystywanie systemu. Oni nie chcą się integrować ani przystosować. Okropieństwo. Mam to na co dzień. Doświadczam na własnej skórze. Nikt mnie nie przekona. Co innego pojechać zrobić program. A co innego żyć z nimi. NIE NIE. WRACAJCIE SKĄD PRZYSZLIŚCIE - zauważa stanowczo internauta. Programowi TVN zarzucano zbyt liberalne podejście do rozwiązywania konfliktu wokół dyskusji o problemie migracji w Europie. Ofiarą stała się twarz programu - Kraśko, a winne - władze TVN, które muszą ponieść konsekwencje.TVN Instagram/Piotr KraśkoZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Top Model przewieziona do szpitala. Do sieci wyciekły zdjęcia
  2. Wstrząsający koszmar gwiazdora Polsatu. Nie żyją 3 najbliższe mu osoby
  3. Gwiazda Polsatu publicznie zaatakowała Magdę Gessler! Tak OSTRO jeszcze nie było
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
 
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News