TVN uczyniło z Kingi Korty jedną ze swych największych gwiazd. Znana z programu Żony Hollywood celebrytka zdecydowała się właśnie pokazać fanom, ile musiała zapłacić za poród w jednym ze szpitali. Fani są zszokowani tą naprawdę wysoką kwotą.

Korta jakiś czas temu po raz pierwszy została mamą. Wraz z mężem przywitała na świecie synka, któremu para nadała imię Greyson.

Gwiazda TVN Kinga Korta została mamą

50-letnia celebrytka jest zachwycona nowym wyzwaniem, jakim jest dla niej macierzyństwo. Jeszcze w czasie ciąży chętnie chwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem, a fani mogli obserwować jej radość, kiedy wreszcie urodziła długo wyczekiwane dziecko.

Co ciekawe, Korta zdecydowała się właśnie pokazać fanom zaskakująco wysoki rachunek, który wystawiono jej po pobycie w amerykańskim szpitalu. Gwiazda musiała bowiem zapłacić 24 tysiące dolarów, czyli ponad 90 tysięcy złotych.

Co Kinga Korta pokazuje na Instagramie?

– Dla tych, którzy tak marzą o pięknej Ameryce i myślą, że tutaj jest tak łatwo, a dolary na drzewach rosną – napisała Korta w opisie zaskakującej fotografii, szokując przerażonych ogromną kwotą fanów, którzy wspierali ją w czasie ciąży.

Celebrytka zdaje się jednak obecnie w ogóle nie skupiać na kosztach związanych z ciążą oraz macierzyństwem. Na zdjęciach publikowanych przez nią na Instagramie zobaczyć możemy, że naprawdę cieszy się z przyjścia na świat pierwszego dziecka, któremu poświęca cały swój czas.

Kinga Korta. TVN
Fot. Instagram/Kinga Korta

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Byłe żony Wiśniewskiego nie powiedziały ostatniego słowa. To jeszcze nie koniec!
  2. Edyta Górniak jest zrozpaczona. Stan jej matki jest wyjątkowo poważny, nowe informacje
  3. Gwiazda Polsatu narobiła wiochy w warszawskiej knajpie?! „Była pijana, klęła jak szewc”
  4. Kompromitacja wszech czasów! To koniec kariery dziennikarki DDTVN?
  5. Gwiazdy TVN w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Co na to produkcja?

Czy uważasz, że program "Żony Hollywood" powinien wrócić do TVN?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!


Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]