Serce pęka. TVN podał, co się teraz dzieje pod Notre Dame

Serce pęka. TVN podał, co się teraz dzieje pod Notre Dame Źródło: screen YouTube

TVN przekazał druzgocące informacje, które ściskają serca i wyciskają łzy z oczu. To, co dzieje się właśnie pod katedrą Notre Dame jest przejmujące i niesamowite.

TVN na bieżąco śledzi i informuje o wszystkim, co dzieje się pod katedrą Notre Dame, która stanęła w ogniu. To potworna tragedia, która wstrząsnęła całym światem, a rozmiar zniszczeń jest przerażający. Zgodnie z najnowszymi informacjami wewnątrz budynku zniszczone zostały dziesiątki eksponatów o gigantycznej wartości historycznej, a teraz podano kolejne, przerażające informacje. 

Jak informuje odbiorców TVN, pod płonącą katedrą Notre Dame doszło to niesamowicie przykrych i wzruszających scen. Serce pęka, a oczu ciekną łzy, kiedy patrzy się na to, co zrobili ludzie obserwujący Notre Dame w ogniu. Wszyscy się zjednoczyli i nie chcą wierzyć, że ten koszmar naprawdę się dzieje. 

Informacja TVN rozrywa serca ludzi na całym świecie

Zaraz po pojawieniu się pierwszych informacji o pożarze na ulicach Paryża pojawiły się dziesiątki ludzi. Atmosfera była niezwykła, wszyscy bowiem zrozpaczeni patrzyli, jak płonie jeden z najbardziej rozpoznawalnych punktów w stolicy Francji. Teraz zgodnie z informacjami przekazanymi przez TVN pod płonącą katedrą doszło do niesamowitego zdarzenia. Mieszkańcy i turyści połączyli się i wspólnie rozpaczają. 

- Mieszkańcy i turyści śpiewają pieśni religijne. Atmosfera jest niezwykle podniosła, wszyscy patrzą w kierunku Notre Dame. Czerwona łuna otacza to, co kiedyś było dachem katedry - mówiła w rozmowie z TVN24 dziennikarka Patrycja Wanat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA

Potworna tragedia. Płonąca katedra Notre Dame stoi w ogniu

Jak wynika z najnowszych informacji podanych przez generała Galleta - dowódcę paryskiej straży pożarnej, najcenniejsze zabytki udało się ewakuować, teraz jednak trwa walka o ratowanie dzieł sztuki z tylnej części budynku, sytuacja jednak wciąż jest tragiczna. 

- Nie wiadomo, czy uda się uratować katedrę. Ogień może się rozprzestrzenić do północnej części katedry, która na razie nie jest objęta ogniem. Wtedy może dojść do jej zwalenia - poinformowało kilka minut temu francuskie MSW. 

Sytuację wciąż śledzą wszystkie media na całym świecie, skala zniszczeń jednak jest zatrważająca. W akcji udział bierze kilkuset strażaków, wciąż jednak nie udało im się zmniejszyć ognia, choć przynajmniej chwilowo przestał się rozprzestrzeniać. 

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

Źródło: TVN24

Następny artykuł