Była żona wyrzuconego z TVN gwiazdora przerywa milczenie. Doszczętnie go skompromitowała

Była żona wyrzuconego z TVN gwiazdora przerywa milczenie. Doszczętnie go skompromitowała Źródło: Instagram/Kamil Durczok

TVN współpracował z Kamilem Durczokiem do marca 2015 roku. Po głośnym rozstaniu dziennikarza ze stacją w jego życiu rozpętała się kolejna burza, tym razem związana ze sferą rodzinną. Była żona gwiazdora zdecydowała się ostatecznie przerwać milczenie, stawiając go w naprawdę niekorzystnym świetle.

TVN przez długie lata stanowił dla Kamila Durczoka doskonałe miejsce do wspinania się po kolejnych szczeblach kariery. Dziennikarz był ceniony przez licznych widzów, dlatego też ogromna afera, która rozpętała się wokół jego osoby, zadziwiła niejednego fana. Ostatecznie prezenter rozstał się więc ze stacją oraz zainwestował we własne, autorskie projekty.

Były gwiazdor TVN wciąż nie podzielił majątku z byłą żoną

Z kontrowersjami wokół kulisów pracy Durczoka zbiegło się jego rozstanie z żoną. Dziennikarz ma już za sobą rozwód i spotyka się z nową, znacznie młodszą od siebie partnerką. Jakiś czas temu pojawił się z nią nawet na jednej z największych show-biznesowych imprez.

Nie oznacza to jednak, że Durczok rozwiązał wszystkie zawiłości związane z zakończeniem małżeństwa. Para wciąż nie podzieliła bowiem majątku, co niezwykle przeszkadza byłej żonie dziennikarza. Marianna Dufek wciąż mieszka we wspólnym mieszkaniu, którego nie może sprzedać przed uregulowaniem wszystkich spraw formalnych z byłym gwiazdorem TVN.

Kamil Durczok utrudnia byłej żonie nowy start?

Jak donosi "Na żywo", Kamil Durczok ma unikać kontaktów z byłą żoną, czym utrudnia jej załatwienie kluczowych spraw. Według mediów wiele wskazuje więc na to, że dziennikarz stara się jak najdłużej przeciągnąć w czasie procedury związane z prawnym podziałem wspólnego dorobku. Wielu internautów oceniło to już jako naprawdę kompromitujące, niesprawiedliwe zagranie wobec byłej żony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najpewniej sprawa będzie więc musiała mieć swój finał w sądzie, gdzie przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości zajmą się doprowadzeniem jej do końca. Jak wiadomo, podobne rozwiązana są jednak bardzo czasochłonne oraz sporo kosztują, co nie jest oczywiście na rękę Mariannie Dufek, która chciałaby po prostu w spokojnej atmosferze dojść do porozumienia z byłym partnerem.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ogromny dramat Zenka Martyniuka. Wielu z nas przeżywa to samo
  2. Potężny rottweiler wystraszył się panicznie. Powód ścina z nóg
  3. Tak wyglądała Anna Przybylska, gdy była w wieku córki. Nieprawdopodobne podobieństwo
  4. Mąż porzucił żonę. Szybko pożałował, zbieramy szczęki z podłogi
  5. Marta Manowska się ZAKOCHAŁA! Kto zdobył serce pięknej gwiazdy TVP?
  6. Karolina Szostak pokazała bardzo odważne zdjęcie. Rozpaliła nim fanów do czerwoności! 

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News