Smutne informacje obiegły właśnie polskie media. Kobieta, której miłosnym rozterkom w jednym z niezwykle popularnych show TVN przyglądała się cała Polska, ma teraz poważne problemy. Straszna choroba zmieniła jej życie o 180 stopni. Trwa nierówna walka o jej zdrowie i życie.

TVN dał jej rozpoznawalność i od razu zyskała sympatię wielu widzów. Gwiazda poinformowała właśnie media o swojej poważnej, życiowej sytuacji. Jak widać choroba nie wybiera, a tym razem za cel postawiła sobie lubianą postać telewizyjną. O trudnych chwilach opowiedziała sama zainteresowana.

Bohaterka jednego z reality show TVN walczy z rakiem piersi

Karolina z programu „Kto poślubi mojego syna?” podzieliła się ze światem bardzo smutną informacją. Na swoim profilu na Instagramie dodała wpis, w którym informuje o swojej chorobie nowotworowej. Mimo iż o niesprawiedliwym losie dowiedziała się już rok temu, dopiero teraz zdecydowała się na długi i poruszający wpis o tym co ją spotkało.

– Dokładnie rok temu pierwszy raz zawalił mi się świat. 7 listopada 2017 pojechałam sama z siebie prywatnie zrobić usg piersi. Nie brałam pod uwagę złego wyniku – a jednak było inaczej. Na usg pani radiolog próbowała mnie uspokoić mówiąc, że większość przypadków zmian w piersi to zmiany niezłośliwe. Tego dnia nie pojechałam do pracy – nie byłam w stanie, pojechałam natomiast do mojej pani doktor pierwszego kontaktu która od razu wypisała mi kartę dilo i dzięki temu dostałam się szybko do onkologa i na biopsję. Tego dnia zaczęła się moja przygoda życia która zmieniła wszystko. Zmieniła moje podejście do życia, zmieniła mnie – smutno wyznała.

Wiadomość o śmiertelnej chorobie spadła na nią jak grom z jasnego nieba

Dotknięta chorobą nowotworową Karolina to partnerka Konrada Rybaka. Para razem wzięła udział w programie „Kto poślubi mojego syna”. Telewizyjna produkcja bardzo ich do siebie zbliżyła, jednak ich miłosną sielankę przerwała tragiczna wieść o chorobie dziewczyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Świat według Kiepskich": Szokujące wyznania gwiazd serialu. Ich ciche dramaty

Nauczona doświadczeniem Karolina teraz apeluje do innych kobiet. Ona jest w trakcie leczenia i walki o swoje życie i wierzy, że poprzez upublicznienie swojej historii uda jej się uchronić przez tym strasznym losem inne kobiety.

– Tak na koniec babecki moje kochane, badajcie się! Róbcie usg, mammografię – wcześnie zdiagnozowany rak piersi jest całkowicie wyleczalny – przemówiła do innych kobiet.

Pozostaje mieć ogromną nadzieję, że ta walka okaże się być dla niej wygraną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski ruszył na pomoc swojej mamie. Jej życie zrujnowała straszna choroba
  2. Znaki zodiaku i ich największe problemy. Jak je naprawić?
  3. Cała Europa ryknie śmiechem! Miażdżący plan opozycji ws. pomnika L. Kaczyńskiego
  4. Tragiczna sytuacja w Barwach Szczęścia. Gwiazda serialu pójdzie siedzieć
  5. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE

"Ranczo" przyniosło jej sławę. Prywatny dramat zniszczył jej życie