IMGW podnosi alarm I i II stopnia. TVN ostrzega: zostańcie w domach!

IMGW podnosi alarm I i II stopnia. TVN ostrzega: zostańcie w domach! Źródło: .

TVN postanowił przekazać swoim widzom wiadomości na temat kolejnego alarmu podanego przez IMGW. Okazuje się, że sytuacja stała się naprawdę poważne. Widzowie usłyszeli bardzo poważne ostrzeżenie.

TVN stale przekazuje swoim widzom nowe informacje na temat sytuacji pogodowej w naszym kraju. Póki co nie możemy liczyć na optymistyczne wieści, a na ten moment wiele wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej. Pojawiły się bowiem zupełnie nowe alarmy podniesione przez IMGW, które z pewnością zmartwią miliony Polaków. Dowiedzieliśmy się, że sytuacja zaczyna robić się dramatyczna, a ludzie narażeni są na ogromne niebezpieczeństwo.

Meteorolodzy twierdzą, że nie zanosi się na zmianę warunków w najbliższym czasie, w związku z czym przez dłuższy czas będziemy musieli mierzyć się z ogromnymi problemami. TVN przekazuje kolejne oświadczenie IMGW, które nie jest korzystne dla Polaków. Okazuje się, że podjęto decyzję o wprowadzeniu alarmu I i II stopnia dla niektórych rejonów naszego kraju. Mieszkańcy z pewnością będą musieli liczyć się z wielkimi utrudnieniami na każdym kroku.

TVN przekazuje wiadomości o alarmie

- Bardzo silny wiatr i burze w województwach podkarpackim i lubelskim. Nie chowaj się pod drzewami, unikaj otwartych przestrzeni, jeśli możesz, zostań w domu - czytamy w krótkim ogłoszeniu Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Sytuacja robi się bardzo poważna, bowiem nie są to jedyne województwa narażone na działanie żywiołu. IMGW podniosło poważny alarm na szeroką skalę.

Dowiedzieliśmy się, że zagrożone są niemal wszystkie województwa. Póki co alarm nie został podniesiony na zachodzie kraju, w województwach zachodniopomorskim, lubuskim, wielkopolskim i dolnośląskim. Pozostałe regiony naszego kraju narażone są na burze z gradem, ulewne deszcze i bardzo silny wiatr, który może nawet osiągnąć prędkość 100 kilometrów na godzinę.

TVN informuje o zagrożeniu powstałym przez pogodę

Wszystko wskazuje więc na to, że sytuacja pogodowa w naszym kraju w najbliższym czasie nie poprawi się. Okazuje się, że kolejne województwa są narażone na ulewne opady, w związku z czym powstają kolejne zagrożenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W związku z opadami przez nasz kraj przechodzą fale powodziowe, w związku z czym niemal wszystkie regiony mogą ponieść tragiczne konsekwencje ulew. Sytuacja robi się coraz bardziej dramatyczna. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska zmiażdżyła PiS! Pierwsza Dama nie miała litości. Tak MOCNYCH słów nikt się po niej nie spodziewał
  2. Dramat Beaty Tadli. Jej syn zagroził, że zrobi coś PRZERAŻAJĄCEGO! Dziennikarka jeszcze nigdy się tak nie bała
  3. Nie żyje 57 osób. Ogromna tragedia wstrząsnęła światem
  4. Miliony oglądały program z nim w telewizji. Nie żyje gwiazdor hitowego show, miał 30 lat, druzgocące wiadomości
  5. Szokujące doniesienia brytyjskiej gazety. Księżna Kate zabrała dzieci i wyprowadziła się z pałacu
  6. Koszmarny wypadek autobusu. W środku były dzieci uwielbianego bohatera "Barw Szczęścia", tragedia
  7. Były mąż Marty Kaczyńskiej nie odpuszcza. Ujawnia plan jej stryja na władzę w Polsce

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News