B. partnerka największego gwiazdora TVN ujawnia. "Zabraniał mi robić coś, co uwielbiam"

B. partnerka największego gwiazdora TVN ujawnia. "Zabraniał mi robić coś, co uwielbiam"

TVN już od 16 lat emituje program, którego gospodarzem jest Kuba Wojewódzki. O barwnym dziennikarzu głośno było między innymi za sprawą bardzo wielu związków z młodszymi od niego kobietami. Jego ostatnia partnerka, po kilku miesiącach od rozstania, zdradza tajemnice ich związku.

TVN poza Kubą Wojewódzkim wypromowało też jego byłą już partnerkę - Renatę Kaczoruk. Kobieta stała się popularna między innymi dzięki "Azji Express" oraz uczestnictwie w programie "Taniec z Gwiazdami". Celebrytka zdradziła, czego zabraniał jej Wojewódzki, kiedy jeszcze byli parą.

TVN: gwiazdy zakończyły swój związek

Wieści o tym, że Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk nie są już razem, obiegły media już kilka miesięcy temu. Kobieta w programie "Gwiazdy Cejrowskiego" opowiedziała czego zabraniał jej były partner. - Zabronił mi myśleć o tym, co się wydarza. Zabraniał mi analizować, czyli robić coś, co uwielbiam, bo jestem control freakiem - wyznała celebrytka. Showman bardzo mocno wspierał swoją wybrankę, gdy ta musiała stawić czoła ogromnej fali hejtu, która miała miejsce po każdym wyemitowanym odcinku "Azja Express". Internauci komentowali, że kobieta jest niezwykle wredna i nie ma w sobie krzty honoru i empatii.

Powody rozstania

Związek tej dwójki nie należał do najprostszych, między innymi przez to, że para inaczej zapatrywała się na kwestie zaręczyn i małżeństwa. Kuba Wojewódzki często żartował sobie z oświadczyn, a na Instagramie sugerował nawet, że para się pobrała. Wszystko okazało się być oszustwem, a Renata bardzo to przeżywała. - Renata zawsze poważnie traktowała rodzinę. Takie podejście do zaręczyn i ślubu sprawiało jej przykrość - zdradziła znajoma celebrytki. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  Na łamach gazety "Flesz" można było przeczytać również obszerniejsze wyjaśnienia: - Renata czuje się feministką i trudno jej było znieść to, że Kuba ma wizerunek seksisty. Przez to i ona stała się obiektem ataków i żartów. Pisano przecież często, że partner załatwił jej karierę w mediach, robiono sobie dowcipy z różnicy wieku, jaka ich dzieli. Renata to bardzo wrażliwa dziewczyna. Po prostu miała już dosyć bycia wiecznie na cenzurowanym. To także był jeden z powodów ich rozstania – skomentowała sprawę jedna z osób z otoczenia gwiazdorów. Dla przypomnienia - celebrycka para zaczęła być razem w 2013 roku. Związek ten od samego początku budził ogromne zaciekawienie mediów, co sami zainteresowani tylko podbudzali, na przykład plotkami na temat tego, że spodziewają się dziecka. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gigantyczna wpadka polskiego Kościoła. Służby: ksiądz-diler uprawiał marihuanę na parafii
  2. Siostra Meghan Markle podjęła dramatyczną decyzję. Próbuje spotkać się z księżną
  3. Jedz czekoladę, pij kawę i wino, a będziesz żyć bardzo długo. Najnowsze badania, to najlepsza wiadomość od lat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News