W święta w TV czekają nas wielkie hity, czy wielkie rozczarowanie? Wielu zasiądzie przed telewizorami

W święta w TV czekają nas wielkie hity, czy wielkie rozczarowanie? Wielu zasiądzie przed telewizorami Źródło: youtube.com/ TechnoStrefa

TVN, HBO i TVP w te święta spróbują zadziwić swoich widzów. Popularne telewizje, które będą pozbawione możliwości wyświetlania programów na żywo, będą starały się przyciągnąć widzów przez telewizory, oferując całkowicie nowe premiery filmowe. Mimo tego, że w trakcie świąt swoje premiery będzie miało wiele hitów oraz zostanie wyemitowana duża ilość kinowych klasyków, to część widzów niestety będzie dosyć rozczarowana propozycjami stacji.

TVN i inne telewizje będą miały w tegoroczne święta wielkie wyzwanie. Ponieważ programy na żywo nie odbywają się w okresie świątecznym, to w repertuarach stacji pojawiła się luka, którą trzeba wypełnić. Ideą, która ma przyciągnąć widzów, są filmy. W tym roku, telewizje walcząc o widza, postanowiły wypuścić na swoje anteny wiele przebojów kinowych, które jednak mogą nie podbić serc części publiczności.

TVN i inne telewizje walczą o widza w Wielkanoc

Pierwsze seanse filmowe, związane ze świętami Wielkanocy będą miały miejsce już dzisiejszej nocy. Mimo że sobota Wielkanocna jest dopiero przedsmakiem przed jutrem, to widzowie już teraz nie mogą się doczekać tego, co stacje telewizyjne mają im do zaproponowania. Najciekawszą propozycją dzisiejszej nocy będzie premiera najnowszej części cyklu Jurassic Park, która będzie miała miejsce o godzinie 21 na antenie Canal+.

Ponadto, fani lekkiego kina komediowego, będą mogli włączyć o godzinie 20 kanał Stopklatka, ma, której emitowana będzie kultowa komedia romantyczna "Ja Cię kocham, a Ty śpisz", która mimo tego, że swoją premierę kinową miała 23 lata temu, to nadal potrafi bawić i wprawiać w radosny nastrój. O wiele ciekawiej pod względem filmowym prezentować się będzie niedziela, w trakcie której telewizje przygotowały prawdziwe hity.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedziela należy do kinomanów

Mimo tego, że Wielkanoc to czas dla rodziny, to pewnie przy niejednym stole padnie propozycja, aby obejrzeć coś. Idealną propozycją dla najmłodszych wydaje się Vaiana: Skarb Oceanu, która zostanie wyemitowana w telewizji o godzinie 13:30. Melomani, złaknieni wyższych wrażeń artystycznych i dobrej, symfonicznej muzyki, powinni włączyć swoje odbiorniki o godzinie 14:15, aby na antenie TVP 1 obejrzeć koncert wielkanocny Telewizji Polskiej i Radia Plus.

Jak widać, telewizje poszły w myśl zasady "dla każdego, coś miłego". Oprócz starych hitów, na antenach zagoszczą także nowe propozycje, które umilą ten świąteczny czas.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Gdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorce

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News