Po raz pierwszy w historii, kultowa komedia dzisiaj w telewizji. TVN będą oglądać miliony

Po raz pierwszy w historii, kultowa komedia dzisiaj w telewizji. TVN będą oglądać miliony Źródło: pixabay.com/JESHOOTS-com

TVN szykuje na początek weekendu nie lada gratkę. Fani kultowej komedii, zasiądą dziś przed telewizorami szykując się na kolejną, trzecią odsłonę. Ten wieczór zapowiada się iście imponująco!

Piątkowy "prime time" TVN zarezerwował na kolejną część filmu "Kac Vegas". Uchodząca za "klasyk" komedia wzbudza w widzach skrajne emocje. Tym razem zapomnijmy jednak o męskiej ekipie, która porwała się na nocne szaleństwa w stolicy światowego hazardu...

Światowy hit już dziś wieczorem w TVN

O godzinie 20:00 polscy widzowie będą mogli zasiąść do trzeciej części słynnego "Kac Vegas". Jednak o znanym z pierwszej części komedii świecie nocnej imprezy w Vegas i "niwelowania strat" za nie -nie ma już mowy.

Motyw wielkiej imprezy, czy wesela był już przecież przerabiany we wcześniejszych częściach. Tym razem filmowi Phil, Stu, Doug i Alan, czyli nierozerwalna czwórka starają się ustatkować. Nie wszyscy radzą sobie z wyzwaniami codzienności. Na szczęście mogą liczyć na siebie. Gdy wraz z jednym z bohaterów jadą do ośrodka uzależnień przytrafia im się, a jakże, kolejna przygoda. Ekipa natrafia na gangsterów, którzy porywają "jednego z czwórki".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko za sprawą mafioza Chowa, który kręci się wokół ekipy z Kac Vegas od pierwszej części. Twórca komedii nie miał dosyć tej postaci, postanawiając wykorzystać ją jako motyw do trzeciej części. Chow skradł biznesmenowi Johnowi Goodmanowi złoto warte 21 mln dolarów. Ten ostatni wysłał po Chowa ekipę gangsterów. Niestety, bohaterowie Kac Vegas znają się z Chowem - gdy ludzie Goodmana dowiadują się o tym, decydują się "wziąć pod zastaw", jednego z czwórki głównych bohaterów. Tym razem pada na Douga.

Początek komedii Kac Vegas III już dziś, o godz. 20 w TVN. Seans potrwa nieco ponad dwie godziny.

  1. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  2. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  3. Internauci: Taniec z gwiazdami jest ustawiony, oto dowody
  4. Szok w DDTVN. "Kobieca pochwa jest siedliskiem demonów"
  5. Co na to Magda Gessler? Początkująca kuchmistrzyni Żyła powiedziała, co o niej myśli
  6. Awaryjne lądowanie samolotu pod Warszawą! Są poszkodowani

źródło: Filmweb

 

 

Następny artykuł