Gwiazdorzy tvn w tarapatach
TVN
Konrad Karpiuk - 23 Maja 2019

Najwięksi gwiazdorzy TVN w tarapatach. Prokuratura wszczęła śledztwo ws. napaści seksualnej

TVN ma teraz poważny problem ze swoimi największymi gwiazdami! Prokuratura wszczęła postępowanie przeciwko najbardziej medialnym pracownikom stacji. Zarzuca im się udział w napaści seksualnej.

TVN weźmie swoje gwiazdy w obronę? Tego nie wiadomo. Pewne jest to, że oskarżenie o napaść seksualną to poważny zarzut. Co gorsza - zdaniem grupy, która złożyła donos do naruszenia czyjejś seksualności, doszło na wizji, podczas trwania programu "Ameryka Express". Stacja jest w poważnych tarapatach.

TVN przekazuje oficjalne oświadczenie. Komentarz jednej z gwiazd TVN

Do kontrowersyjnej sytuacji doszło podczas emisji dziesiątego odcinka programu "Ameryka Express". Biorący udział w programie Filip Chajzer oraz Tomasz Karolak mieli za zadanie całować przypadkowo spotkane na ulicy kobiety. W zadaniu brał udział również Jakub Urbański. Problem w tym, że napotkane na ulicy kobiety były całowane bez ich pozwolenia. Ponadto Chajzer jedną z pocałowanych kobiet złapał za pierś. Stacja wystosowała oficjalne przeprosiny na fanpage programu.

Ewa Farna, nowa inicjatywaCiężarna Ewa Farna zrobiła to jaka pierwsza w Polsce. Fani zanoszą się z radości, serwery padły pod ich naporemCzytaj dalej

- Kochani, przywiązujemy ogromną wagę do wysokich standardów etycznych na planie, jak i na antenie. Mimo to w ostatnim, 10. odcinku naszego programu znalazła się konkurencja, która przez niektóre osoby mogła zostać odebrana jako niestosowna. Przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się dotknięci, oglądając ten odcinek - napisano na facebookowej stronie "Ameryka Express"

Tomasz Karolak nie odniósł się jeszcze do sprawy. Skomentował ją natomiast Filip Chajzer na swoim Instagramie.

- Przy okazji chciałbym przeprosić wszystkich, których uraził udział mój oraz mojego taty w konkurencji z całowaniem. Człowiek uczy się całe życie. Najważniejsze, żeby z każdej lekcji wyciągnąć wnioski. Ja wyciągam - napisał na swoim profilu na portalu społecznościowym.

Za zgłoszeniem sprawy do prokuratury stoją feministki. Prokuratura zajmie się całą sprawą

Zawiadomienie po incydencie w programie zgłosiły Fundacja Feminoteka oraz Fundacja przeciwko Kulturze Gwałtu im. Margarete Hodgkinson.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Szpak15 najdziwniejszych zachcianek gwiazd. Bez tego nie wyjdą na scenęCzytaj dalej

- Uważamy, że mężczyźni występujący w programie „Ameryka Express” działając przemocą, polegającą na wykorzystaniu swojej przewagi fizycznej, płciowej i rasowej nad pokrzywdzonymi oraz podstępem, polegającym na wykorzystaniu zaskoczenia i dezorientacji pokrzywdzonych, dopuścili się napaści na tle seksualnym - napisało na oficjalnym fanpage'u fundacji Feminoteka.

Sprawa trafiła do prokuratury, o czym poinformował Łukasz Łapczyński z warszawskiej prokuratury okręgowej. Chajzer, Karolak i Urbański mogą zostać w każdej chwili wezwani na przesłuchanie.

- Przesłuchano już w charakterze świadka przedstawiciela Fundacji, który złożył zawiadomienie. Uzyskano nagranie odcinka, na którym miało dojść do zachowań będących przedmiotem zawiadomienia. Prokurator wystąpił do stacji telewizyjnej o przesłanie dodatkowego materiału. Po uzyskaniu i analizie dodatkowego nagrania prokurator podejmie decyzję co do dalszego toku postępowania - oświadczył przedstawiciel Prokuratury Okręgowej w Warszawie w rozmowie z Faktem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zmiażdżyła Rydzyka! "To nie jest ojciec, to polityk i biznesmen. ŻERUJE na biednych!"
  2. Gwiazda reality-show została ZAMORDOWANA przez swojego kochanka. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę
  3. Mama bardzo cieszyła się ze ślubu córki. Gdy dowiecie się, kim jest jej wybranek, zdębiejecie
  4. Julia Wieniawa znowu zaskakuje na Instagramie. "Co Ty masz na głowie?!"
  5. Porażające informacje Polsatu. To nie była zwykła trąba powietrzna, tylko rzadkie tornado klinowe
  6. Tysiące interwencji służb, widmo powodzi coraz większe. TVN ostrzega przed kolejnymi nawałnicami

Kuba WojewódzkiJakimi samochodami wożą się polskie gwiazdy? Luksus aż bije po oczachCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News