Gwiazdor TVN jest gejem. Fani przyłapali go na portalu randkowym

Gwiazdor TVN jest gejem. Fani przyłapali go na portalu randkowym Źródło: pixabay.com/filmbetrachterin

TVN przyniósł mu sławę i rozpoznawalność. Nie ma wątpliwości, że gwiazdor popularnej produkcji jest gejem. Dociekliwi fani odkryli jego konto na portalu randkowym dla mężczyzn.

TVN przyniósł mu popularność i grono dociekliwych fanów. Wiele osób podejrzewało, że przystojny 26-latek jest gejem, jednak dopiero niedawno znaleziono dowody, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Mężczyzna ma konto na portalu randkowym dla panów. Powiązanie konta z oficjalnym profilem na Instagramie gwiazdora nie pozostawia żadnych złudzeń co do prawdziwości tej informacji.

Łukasz Darłak - bo o nim mowa - zdecydował się wziąć udział w programie Big Brother. To właśnie popularne reality show sprawiło, że jest dziś bardzo rozpoznawalną osobą. Widzowie i uczestnicy programu od samego początku podejrzewali, że 26-latek jest homoseksualistą. Brakowało jednak niezbitych dowodów, które mogłyby to potwierdzić.

Gwiazdor TVN jest gejem. Wątpliwości rozwiane

Łukasz Darłak gościł na antenie TVN przez wiele tygodni. Dzięki programowi Big Brother można było dowiedzieć się bardzo wiele o jego prywatnym życiu. Na pierwszy rzut oka było widać, że trzyma się z dala od męskiej grupki uczestników i ma przede wszystkim koleżanki. Dał się poznać jako bardzo emocjonalna osoba. To między innymi dlatego zaczęto podejrzewać, że jest homoseksualistą.

Gwiazdor TVN nie zaprzeczał, ale również nie potwierdzał. W trakcie programu przyznał jednak, że w 90% pociągają go mężczyźni, a w 10% kobiety. Otwarcie mówił też o tym, że nigdy nie odbył stosunku seksualnego z przedstawicielką płci pięknej. W czasie swojego pobytu w domu Wielkiego Brata zaprzyjaźnił się z uczestniczą Magdą i widzowie zaczęli podejrzewać, że może połączy ich coś poważniejszego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Są dowody. Łukasz Darłak ma konto na portalu randkowym

Gwiazdor TVN rozwiał wszelkie wątpliwości na temat swojej orientacji. Tuż po opuszczeniu programu Big Brother zainstalował w swoim telefonie aplikację Grindr, z której korzystają geje na całym świecie. Na profilu, który jest powiązany z oficjalnym kontem na Instagramie, mężczyzna zdradził szczegóły na temat swoich wymiarów i preferencji. 

Łukasz zdradził, że ma 183 cm wzrostu i waży 68 kg. Nie jest zarażony wirusem HIV, a swoje preferencje seksualne określił jako "uniwersalne". Fani popularnej produkcji TVN nie mają już wątpliwości co do orientacji popularnego uczestnika programu Big Brother.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Elżbieta Czyżewska miała u stóp całą Polskę. Zniszczył ją alkoholizm, UMARŁA samotnie w obcnym kraju
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News